VI Festiwal Psalmów Dawidowych zrealizowany na Soundcrafcie Vi7000

VI Festiwal Psalmów Dawidowych zrealizowany na Soundcrafcie Vi7000

19 kwietnia 2021, 11:00
Producent: Soundcraft
Dystrybucja: ESS Audio

24 marca, w Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie VI edycja Festiwalu Psalmów Dawidowych - „Honorując Sprawiedliwych i Ocalonych". Ze względu na sytuację epidemiologiczną, obyła się w wersji online.

 [img:1]

 

Tak jak w poprzednich edycjach, koncert został podzielony na dwie części: żydowską i polską. Organizatorem festiwalu jest fundacja im. rodziny Ulmów SOAR, która powierzyła produkcję i realizację firmie TJT Music. Za miks do streamingu odpowiadał Patryk Tylza. Główną konsoletą na potrzeby dźwięku do streamingu był Soundcraft Vi7000 wraz z RealTimeRack dostarczającym pluginy UA.

 

[img:4]

[img:6]

[img:3]

[img:2]

[img:7]

[img:5]

Zdjęcia: TJT Music / Marcin Maj

Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Soundcraft Soundcraft www.soundcraft.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > Soundcraft rozwiń listę sklepów

HiFi

Orange idzie w gitary - i to solidnie!
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz