Firma Epson poszerza gamę projektorów do wizualizacji LightScene o nowy model

Firma Epson poszerza gamę projektorów do wizualizacji LightScene o nowy model

14 kwietnia 2021, 09:00
Producent: Epson

Firma Epson wprowadziła na rynek swój najnowszy projektor laserowy LightScene EV-110 3LCD przeznaczony do takich miejsc jak muzea, galerie i centra handlowe. Projektory tej serii łączą oświetlenie i technologię wyświetlania projekcji na dowolnej powierzchni. Powstałe w ten sposób dynamiczne i angażujące treści nadają się do prezentowania sztuki cyfrowej oraz do zastosowań reklamowych i dekoracyjnych.

 

 

Projektor laserowy o jasności 2.200 lumenów oferuje funkcje przesyłania wiadomości, a także możliwość tworzenia obrazów bez obramowania, efektów świetlnych, mapowania obiektów 3D, a także możliwość łączenia kilku projektorów (bez krawędzi). 

 

[img:1]

 

Najnowszy model oferuje funkcje takie jak GPI, która umożliwia korzystanie z czujników i interaktywność. Produkty LightScene zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu instalacji dzięki szerokiemu zakresowi projekcji i zoomu ze zmotoryzowaną optyką oraz korekcji geometrii zapewniającej projekcje dostosowane do przeznaczenia. Dzięki elastycznej konstrukcji mocowania projektor można zainstalować na różne sposoby – na suficie, na stojaku podłogowym lub poprzez przyczepienie do istniejącej listwy oświetleniowej.

 

 

EV-110 posiada wbudowany odtwarzacz multimedialny do bezprzewodowego odtwarzania treści, a także łączność Wi-Fi i LAN, która umożliwia tworzenie treści na żywo i zarządzanie nimi za pomocą aplikacji Epson Creative Projection i oprogramowania Epson Projector Content Manager, które razem zapewniają kompletne rozwiązanie do zarządzania treścią i tworzenia materiałów niestandardowych.

EV-110 jest dostępna w kolorze czarnym lub białym i będzie dostępny latem 2021 roku.

 

[img:2]

 
więcej: www.epson.pl
Multimedia Projektory
Clear-Com - znaczące uaktualnienie platformy Arcadia
Więcej wiadomości