Opcjonalny mikrofon stołowy RM-TT do systemu ADECIA firmy Yamaha

Opcjonalny mikrofon stołowy RM-TT do systemu ADECIA firmy Yamaha

16 kwietnia 2021, 11:00

Yamaha rozszerza rodzinę rozwiązań konferencyjnych ADECIA o nowy przewodowy mikrofon stołowy RM-TT. Rozwiązanie ADECIA Tabletop, podobnie jak system sufitowy ADECIA, jest oparte na sieci audio Dante i składa się z dedykowanego procesora konferencyjnego RM-CR, głośników liniowych VXL1-16P i zoptymalizowanego switcha PoE + SWR2311P-10G, zapewniającego wygodne i łatwe zdalne prowadzenie konferencji.

Dobra jakość dźwięku podczas konferencji w biurze może być trudna do osiągnięcia, gdy sala konferencyjna nie zostały zaprojektowane z myślą o dobrej akustyce. Często zawierają duże odbijające dźwięk stoły, a uczestnicy mogą znajdować się kilka metrów od mikrofonu. Rozwiązanie ADECIA Tabletop rozwiązuje te problemy dzięki potężnej technologii Yamaha DSP w nowym niskoprofilowym, przewodowym mikrofonie stołowym RM-TT. Obejmuje to innowacje, takie jak automatyczne śledzenie głosu, automatyczna kontrola wzmocnienia, adaptacyjna eliminacja echa, redukcja szumów i tłumienie pogłosu. 

 

[img:1]

 

Ponieważ "hybrydowy" styl pracy, szkolenia i uczenia się - częściowo w biurze, częściowo w domu - staje się obecnie powszechny, wysokiej jakości systemy konferencyjne są ważniejsze niż kiedykolwiek, aby zapewnić bezproblemową profesjonalną komunikację. Dzięki dodatkowemu, opcjonalnemu mikrofonowi stołowemu RM-TT firmy Yamaha, użytkownicy mają większą elastyczność w dostosowywaniu ADECIA do swoich potrzeb.

Marcus-Michael Müller - kierownik Sprzedaż i marketing UC Europe

 

Wszystkie rozwiązania ADECIA są łatwe w konfiguracji, z automatycznym dostrajaniem do pomieszczenia, co sprawia, że dzięki procesorowi RM-CR, który obsługuje wszystkie funkcje automatycznego miksowania i automatycznej konfiguracji, nadają się do szerokiej gamy przestrzeni .Gdy RM-CR i mikrofony stołowe RM-TT są połączone, unikalna funkcja śledzenia głosu automatycznie wybiera mikrofon najbliżej osoby mówiącej, aby zapewnić optymalne przechwytywanie głosu. Na przykład może to mieć miejsce, gdy uczestnik spotkania przenosi się ze stołu konferencyjnego do tablicy lub gdy nauczyciel porusza się po klasie.

 

 

Do systemu można łatwo dodać do ośmiu stanowisk RM-TT, aby uzyskać prawdziwie skalowalne rozwiązania, łącząc je za pośrednictwem switcha PoE z procesorem konferencyjnym RM-CR. RM-CR pozwala użytkownikom dostosować wzorce przechwytywania pomieszczenia, wybierając jeden z sześciu trybów kierunkowych dla każdego panelu mikrofonowego. Te tryby - kardioidalny, superkardioidalny, hiperkardioidalny, wielokierunkowy, dwukierunkowy lub toroidalny - mogą być używane do dzielenia pomieszczeń na dedykowane strefy dla różnych uczestników, zmniejszania hałasu od innych osób w pokoju i zapewnienia, że nawet jeśli osoba mówiąca jest w ruchu, jej głos będzie wyraźnie słyszalny.

 

[img:3]

 

Kompletne rozwiązanie automatycznie wykrywa wszystkie komponenty systemu i optymalizuje je pod kątem warunków panujących w pomieszczeniu, biorąc pod uwagę lokalizację głośników i mikrofonów, pogłos i ewentualne echo. Konfiguracja pomieszczenia odbywa się za pomocą konfiguratora systemu w pięciu łatwych krokach. Dzięki połączeniom USB, Bluetooth®, Dante i analogowym, ten elastyczny system znajdzie swoje zastosowanie w różnych firmach, salach konferencyjnych i klasach szkolnych.

Rozwiązanie ADECIA Tabletop, w tym mikrofon RM-TT, będzie dostępne latem 2021 roku.

 

[img:2]

więcej: pl.yamaha.com
Systemy konferencyjne Mikrofony, pulpity mikrofonowe

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

KONTEL Sp. z o.o. Sp. k. (Dystrybutor)

adres:
Rakowiecka 30 02-528 Warszawa
Exaplay – nowy programowy media player od Vioso
Więcej wiadomości