Jak mieć zespół bez zespołu...? Zobacz Band in a BOX

Jak mieć zespół bez zespołu...? Zobacz Band in a BOX

12 kwietnia 2021, 10:30
Producent: PG MUSIC

Oprogramowanie Band in a Box od wielu lat zyskuje na popularności i podbija serca nie tylko amatorów lecz zawodowych muzyków również. W czasie pandemii, gdzie mamy ograniczenia i izolację, takie rozwiązanie może pomóc w zrealizowaniu muzycznych pomysłów i to bez wychodzenia z domu, czy angażowania kogokolwiek.   

W dniu 12 kwietnia miała miejsce premiera najnowszej wersji oprogramowania dla systemu Windows. W nowej wersji programu Band-in-a-Box 2021 dodano ponad 80 nowych funkcji! Między innymi dodane zostało 16 nowych edytowalnych ścieżek użytkowych, które mogą być używane do materiałów audio i/lub MIDI. Wspierane jest teraz odtwarzanie, nagrywanie, miksowanie i nagrywanie audio z przetwarzaniem 24-bit. 

 

[img:2]

Inne nowe funkcje to: 

 
  • Automatyczne poprawianie "fałszywych" nut – niestrojące nuty w ścieżkach RealTracks będą mogły być automatycznie poprawiane tak, by pasowały do tonów akordu.  
  • 4 razy szybsze przetwarzanie cyfrowe przetwarzanie sygnału audio DSP (przy użyciu SIMD), co pozwala na płynniejsze odtwarzanie i szybsze renderowanie utworów z większą ilością ścieżek. 
  • Ulepszony został Mikser, z wieloma opcjami dostosowania wyświetlania, w tym nieruchome okno zatopione w ekranie głównym, wybór ścieżek do wyświetlania, automatyczne pokazywanie/ukrywanie podczas odtwarzania i wiele innych.  
  • Stany ścieżek takie jak Wyciszenie i Solo są teraz zapisywane/ładowane wraz z utworami. Można teraz podglądać materiał audio na dowolnej ścieżce, nie tylko na ścieżce Audio i można kopiować rejony (obszary) materiału audio na ścieżki użytkowe.  
  • Udoskonalono sterowanie wtyczkami, z bezpośrednim dostępem do nich z pozycji Miksera, jest możliwość wysłania każdej ścieżki MIDI do wyjścia do innej ścieżki, wyświetlanie okien wielu wtyczek z GUI, wsparcie dla wtyczek WAVES, i wiele innych.  
  • Harmonie audio mogą być generowane na indywidualnych ścieżkach, można więc skorzystać z funkcji kontroli głośności, panoramy stereo, pogłosu, efektów dla każdego głosu. 
  • Najwyższej jakości ustawienia dla rozciągania tempa dla opcji élastique będą używane do odtwarzania i renderowania. 
  • Udoskonalono Kartkę Akordową dodając nowe przyciski przybliżania oraz wyświetlacz metrum na znaczniku części.  Akordy mogą być kopiowanie w formie prostego formatu tekstowego a następnie wklejane do innego utworu czy tekstu.
  • Dodano 7.000 kolejnych tytułów do Przeglądarki Tytułów Utworów. Obecnie, wszystkie RealDrums mają swoje RealCharts (z dokładną Notacją Bębnów oraz MIDI do wyzwalania brzmień perkusji).
  • Dodano również wsparcie dla programów innych firm, które dzielą materiał audio na oddzielne ścieżki (tzw. stemy). Są też nowe funkcje notacji, w tym opcja wyświetlania zredukowanego tempa Alla breve (np. Bluegrass z nutami 1/8), poprawki interfejsu użytkownika GUI, i wiele innych!

 

[img:1]

 
Oprogramowanie DJ Syntezatory Pluginy, instrumenty, sample DAW Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

PG MUSIC PG MUSIC www.pgmusic.com

Dystrybucja w Polsce:

SOUND STATION Sp. z o.o.

adres:
ul. Warszawska 164 05-082 Latchorzew

Sklepy muzyczne > PG MUSIC rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless już w sklepach
Więcej wiadomości