JBL Intonato 24 - Nowa aktualizacja dostępna do pobrania

JBL Intonato 24 - Nowa aktualizacja dostępna do pobrania

23 kwietnia 2021, 10:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

Aktualizacja oprogramowania dla urządzeń JBL Intonato 24 jest już dostępna do pobrania. Bazując na otrzymanych opiniach użytkowników, uaktualnienie optymalizuje wydajność i stabilność procesora Intonato, aplikacji komputerowej i dedykowanego kontrolera.

Aby skorzystać ze wszystkich nowych funkcji zawartych w aktualizacji, należy pobrać nowe oprogramowanie aplikacji komputerowej, zawierające oprogramowanie pokładowe procesora Intonato 24 i kontrolera. Link znajdziecie tutaj.

 

[img:1]

 

Nowe funkcje

Funkcja AutoIP – połączenie sieciowe z procesorem Intonato 24 może być realizowane na dwa sposoby: Po podłączeniu do sieci z obsługą DHCP, procesor Intonato 24 otrzymuje adres IP z serwera DHCP. Jeśli sieć nie obsługuje DHCP, Intonato może połączyć się z siecią poprzez opcję AutoIP. Domyślny adres AutoIP dla procesora Intonato 24 to: 169.254.###.###. Ten adres jest wyświetlany na ekranie LCD na tylnym panelu urządzenia po włączeniu zasilania. Po podłączeniu do sieci można użyć aplikacji HARMAN HiQnet NetSetter dla systemu Windows, w celu przypisania innego statycznego adresu IP, jeśli jest to wymagane w danej konfiguracji.

 


  

Funkcja EQ Bypass oraz EQ Bypass All – gdy włączono opcję BYPASS, jego kolor zmienia się z szarego na zielony i wszystkie pasma korektora USER EQ lub ROOM EQ są jednocześnie wyłączane w danym kanale. Dwa dodatkowe opcje kontroli pojawiają się w zakładkach EDIT SETTINGS/USER EQ oraz SYSTEM CALIBRATION/ROOM EQ:

 

  • Opcja BYPASS pozwala użytkownikowi na jednoczesne wyłączenie wszystkich 8 pasm korektora użytkownika lub wszystkich 12 pasm ROOM EQ w danym kanale. Wyłączenie opcji BYPASS przywraca poprzednio skonfigurowane ustawienia EQ danego kanału;
  • Opcja BYPASS ALL umożliwia jednoczesne wyłączenie korektora EQ we wszystkich kanałach wyjściowych. Po wyłączeniu opcji BYPASS ALL przywracane są poprzednie ustawienia. Ustawienia te można znaleźć w EDIT SETTINGS/USER EQ i SYSTEM CALIBRATION/ROOM EQ.

 

[img:2]

 

Poprawki błędów

 
  • Naprawiono zgłoszone problemy z uszkodzonymi profilami po aktualizacji oprogramowania sprzętowego;
  • Naprawiono problemy z niereagującymi urządzeniami po aktualizacji oprogramowania sprzętowego z wersji 1.0.13 do 1.0.18.

 

Uwagi

Należy pamiętać, że ta aktualizacja oprogramowania obejmuje również aktualizację oprogramowania pokładowego dla urządzenia Intonato 24. Oprogramowanie pokładowe Intonato 24 MUSI zostać zaktualizowane za pomocą narzędzia Firmware Updater znajdującego się w menu Settings (Ustawienia) aplikacji komputerowej. Należy pozwolić, aby po aktualizacji oprogramowania pokładowego, procesor Intonato 24 ponownie się uruchomił. Nie należy wyłączać urządzenia w żadnym momencie procesu aktualizacji oprogramowania pokładowego.

 

[img:3]

więcej: jblpro.com
Monitory studyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless już w sklepach
Więcej wiadomości