Chauvet rozszerza serię Maverick Force o nowego spota i profila

Chauvet rozszerza serię Maverick Force o nowego spota i profila

16 kwietnia 2021, 10:00
Producent: Chauvet Lighting

Chauvet Professional poszerzył niedawno swój asortyment o dwie nowe głowice: Maverick Force S Profile i Maverick Force S Spot. Uzupełniając Maverick Force 2 Profile i Force 1 Spot, nowe ultrakompaktowe oprawy są przeznaczone do mniejszych projektów, które wymagają spójności kolorów CMY, zaawansowanej optyki i innych funkcji o wysokiej wydajności.

 

Rozszerzyliśmy naszą serię Force, abyśmy mogli nadal odpowiadać na potrzeby rozwijającego się rynku, gdy nasza branża wyjdzie z pandemii. Dzięki ograniczonej ilości kanałów, nowe oprawy Force S idealnie nadają się do mniejszych projektów. Jednocześnie zapewniają wyjątkowe, bardzo profesjonalne sceny dzięki  jakości wiązki, oddawaniu barw, ostrości i efektom.

 Albert Chauvet - dyrektor generalny Chauvet

 

[img:1]

 

Jak twierdzi producent, dzięki kompaktowej konstrukcji oprawy Maverick Force S poprawią wydajność, zajmując mniej miejsca w magazynach i w transporcie. Jednak na scenie spot 14 000 W i profil 14 669 W tworzą „niezapomniane wrażenie dzięki intensywnej mocy i żywym, realistycznym kolorom”.

 

[img:3]

 

Ich szereg funkcji obejmuje mieszanie kolorów CTO, zoom dla wersji profile 4,5 ° do 41,6 ° (4,1 ° do 43,4 ° dla spota), ściemnianie 16-bitowe, pięcioramienny pryzmat i dwa koła gobo (jedno obrotowe i jedno statyczne). Dostępnych jest również wiele zaawansowanych opcji sterowania, w tym DMX, WDMX, sACN, Art-Net, wstępnie ustawiona synchronizacja i funkcja RDM do zdalnego dostępu.

Podobnie jak ich większe odpowiedniki, jednostki Maverick Force S działają dyskretnie, dzięki czemu nadają się do mniejszych instalacji, które kładą nacisk na ciszę, takich jak studia transmisji na żywo, które pojawiły się podczas pandemii.

 

[img:2]

Ruchome głowy spot

Gdzie kupić?

Chauvet Lighting Chauvet Lighting www.chauvetlighting.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa

Oświetlenie

Brighter Lighting - frankfurcki debiut z przytupem
Więcej wiadomości