Nagrywaj gdzie tylko chcesz - Nowe zestawy mikrofonów mobilnych od Sennheiser

Nagrywaj gdzie tylko chcesz - Nowe zestawy mikrofonów mobilnych od Sennheiser

26 kwietnia 2021, 10:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser dodała do swojej oferty kilka zestawów mobilnych, zawierających mikrofony kompatybilne z aparatami oraz urządzeniami mobilnymi w połączeniu ze statywem Manfrotto PIXI Mini Tripod oraz uchwytem Sennheiser Smartphone Clamp – doskonałe rozwiązanie dla vlogerów i twórców, dla których podstawowym narzędziem jest smartfon. Podstawowy zestaw akcesoriów jest również dostępny jako samodzielny produkt.

 

Zestawy mobilne zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoi wszystkie potrzeby w zakresie audio w gotowych do użycia pakietach. Niezależnie od tego, czy wolisz mikrofon nakamerowy, czy bezprzewodowy lavalier, znajdziesz odpowiednie rozwiązanie oraz różne inteligentne akcesoria, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Nicole Fresen - Product Manager w firmie Sennheiser

 

 

Zestawy mobilne MKE 200 Mobile Kit i MKE 400 Mobile Kit

Ponieważ nagrywanie wideo często odbywa się na różnych urządzeniach, zarówno MKE 200 jak i MKE 400 mają w zestawie kable 3.5 mm TRS i TRRS do użytku odpowiednio z lustrzankami cyfrowymi i urządzeniami mobilnymi. Dzięki Smartphone Clamp i Manfrotto PIXI z zestawami Mobile Kit, vlogerzy i twórcy mogą nagrywać w każdej sytuacji.

 

[img:2]

Zestawy mobilne MKE 200 i MKE 400

 

Zestaw mobilny XS Lav USB-C

Zestaw ten łączy uchwyt Smartphone Clamp i statyw PIXI z przewodowym mikrofonem lavalier USB-C firmy Sennheiser, tworząc idealne wyposażenie do tworzenia vlogów i podcastów.

 

[img:3]

Zestaw mobilny XS Lav USB-C

 

Zestaw mobilny XSW-D Portable Lav

Bezprzewodowe rozwiązanie z mikrofonem lavalier firmy Sennheiser jest dostępne nie tylko z uchwytem Smartpone Clamp i statywem Mini Tripod, ale także ma w komplecie dodatkowy kabel TRS-TRRS do połączenia ze smartfonami (dostępny także oddzielnie jako kabel XSW-D Mobile). Ten specjalny kabel wyposażony jest w tłumik zapewniający optymalny poziom sygnału dla urządzeń mobilnych.

 

[img:4]

Zestaw mobilny XSW-D Portable Lav z nowym kablem XSW-D Mobile

 

Kabel CL 35 USB-C

Jako akcesorium jest dostępny osobno kabel CL 35-USB-C (TRS na USB-C), który sprawdzi się doskonale, jeśli chcesz używać zestawu mobilnego MKE 200, MKE 400 i XSW-D Portable Lav z urządzeniem wyposażonym w złącze USB-C. Kabel CL 35 USB-C sprawia, że zestawy MKE 200, MKE 400 i XSW-D Portable Lav Mobile Kit można wykorzystać do nagrywania za pomocą urządzeń mobilnych ze złączem USB-C

 

[img:1]

 

Ceny i dostępność

Mikrofony, zestawy i akcesoria będą dostępne na polskim rynku w maju tego roku w następujących cenach katalogowych:

 

Mikrofony do kamer

  • Zestaw mobilny MKE 200: 599 zł
  • Zestaw mobilny MKE 400: 1.059 zł

Przewodowy mikrofon typu lavalier

  • Zestaw mobilny XS Lav USB-C: 459 zł

Bezprzewodowy mikrofon typu lavalier

  • Zestaw mobilny XSW-D Portable Lav: 1.519 zł

Akcesoria

  • Kabel CL 35 USB-C: 129 zł
  • Zestaw mobilny: 229 zł
  • Kabel XSW-D Mobile: 89 zł

 

więcej: sennheiser.pl
Podcast i home office Systemy bezprzewodowe Mikrofony Zestawy mikrofonowe

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

HiFi

Orange idzie w gitary - i to solidnie!
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz