PRS & Mark Lettieri przedstawiają model Fiore

PRS & Mark Lettieri przedstawiają model Fiore

22 kwietnia 2021, 12:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Mark Lettieri jest jedną z najnowszych twarzy amerykańskiego giganta. Ten zdolny muzyk niedawno zaprezentował Fiore - swój sygnowany model, który powinien przypaść do gustu gitarzystom, szukającym wszechstronnego, oryginalnego i doskonale wykonanego instrumentu. 

 

 

PRS Fiore to najnowsze dzieło firmy Paula Reeda Smitha, powstałe we współpracy z Markiem Lettierim. Instrument ten wykonany został z jesionu bagiennego (korpus) oraz klonu (gryf). Na klonowej podstrunnicy, wyposażonej w 22 progi  znajdziemy charakterystyczne dla marki PRS markery. 

 

[img:2]

[img:7]

[img:3]

 

Gitara wyposażona została w specjalnie zaprojektowane przetworniki w układzie H-S-S, które gwarantują niezwykłą wszechstronność brzmieniową oraz podatność na niuanse artykulacyjne. Za intonację odpowiada mostek tremolo oraz klucze w stylu vintage. Instrument dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: Amaryllis, Black Iris i Sugar Moon.

Ciekawostka: motyw graficzny na zaślepce od prętu gryfu jest autorstwa... mamy muzyka!

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowe wersje JX42 & JX44 od Radial
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz