Shure Microflex Advance i bezpieczne spotkania w dobie pandemii

Shure Microflex Advance i bezpieczne spotkania w dobie pandemii

23 kwietnia 2021, 11:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Shure Microflex Advance jest podstawą systemu audio-video zamontowanego w domu opieki Royal Star & Garter w Wielkiej Brytanii. Jest to dom dla starszych osób z demencją i niepełnosprawnościami. Organizacja ta nawiązała współpracę z firmą Shure oraz firmą instalacyjną SFL po to, by umożliwić mieszkańcom bezpieczny w czasach pandemii kontakt z bliskimi. W tym trudnym czasie komunikacja z rodzinami w tradycyjnej formie zagraża życiu i zdrowiu, zatem poproszono SFL Group o zaprojektowanie bezpiecznych pokojów odwiedzin.

Wdrożony w tak specyficzne miejsce system musi być prosty w obsłudze, stabilny i mieć minimalne wymagania konserwacyjne. Trzeba było również wziąć pod uwagę, że ludzie starsi miewają problemy ze słuchem, zatem dźwięk musi być dokładny i klarowny. Technicy SFL i Shure ściśle współpracowali ze sobą, aby zaprojektować i przetestować system odpowiedni dla domu opieki. Zdecydowano się na Shure Advanced Microflex, którego podstawowymi elementami jest mikrofon MXA710 Linear Array w połączeniu z głośnikiem sufitowym MXN5W-C. Poza doborem odpowiedniego systemu audio, technicy SFL wykonali również dokładną adaptację akustyczną.

 

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tym projekcie. Od początku było dla nas jasne, że proponujemy klientowi idealne rozwiązanie – łatwe w obsłudze, zapewniające doskonały dźwięk, ułatwiające komunikację w sposób naturalny. Podczas sprawdzania systemu od razu zaczęliśmy rozmawiać o przyziemnych, zwyczajnych rzeczach, takich jak pogoda czy sport, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że nie zwracamy uwagi na technologię, ponieważ technologia po prostu zniknęła na naszych oczach. Dokładnie to chcieliśmy osiągnąć.

Peppe Mallozzi - regionalny kierownik sprzedaży w firmie Shure

 

[img:2]

[img:3]

 

Projektowaliśmy pokoje wizytowe ze świadomością, że potrzebujemy najwyższej jakości systemu wspierającego osoby starsze, które mogą mieć problemy ze słuchem i używać aparatów słuchowych. Opinie, które otrzymujemy od mieszkańców i ich bliskich, potwierdzają, że system Shure jest idealnym rozwiązaniem.

Martin Goldman - dyrektor Royal Star & Garter

 

Mikrofon MXA710 zamontować można w ścianie, na biurku czy w suficie. Dostępny w dwóch opcjach długości i trzech kolorach będzie pasował do każdego wnętrza. MXA710 zawiera opatentowaną technologię Shure IntelliMix DSP i Autofocus, która pozwala na likwidację echa i szumów dźwięku podczas video-konferencji lub spotkania z bliskimi. Wraz z głośnikami MXN5W-C stanowi idealne rozwiązanie audio o doskonałym dźwięku, prostej instalacji i estetycznym wyglądzie.

 

[img:1]

 
więcej: www.shure.com
Mikrofony, pulpity mikrofonowe Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Tommex najlepszym dystrybutorem AEQ 2020 w Europie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz