Gibson składa hołd bluesmen'owi Slim Harpo Moore. "Lovell" ES-330

Gibson składa hołd bluesmen'owi Slim Harpo Moore. "Lovell" ES-330

23 kwietnia 2021, 13:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

 James “Slim Harpo” Moore to absolutnie kultowa postać amerykańskiego bluesa pierwszej połowy XX wieku. Ten urodzony w Louisianie muzyk doczekał się pięknego hołdu od firmy Gibson, za sprawą gustownie przyszykowanego modelu ES-330. 

 

 

Gibson  Slim Harpo “Lovell” ES-330 prezentuje się wprost wybornie w klasycznym wykończeniu Vintage Sunset Burst . Ta klasyczna konstrukcja składa się z korpusu zbudowanego z klonu i topoli, świerkowego ożebrowania oraz mahoniowego gryfu, który wieńczy palisandrowa podstrunnica. 

 [img:2]

"Pod maską" znajdziemy parę przetworników Dogear P-90, podczas gdy za stabilność intonacji odpowiada mostek ABR-1 wraz z kluczami Vintage Deluxe. Ciekawym detalem jest obecność kondensatorów Orange drop oraz napis Lovell z tylnej części główki, będący ukłonem w stronę Lovell Moore, żony, menadżerki i współautorki wielu utworów muzyka. 

[img:3]

Zdjęcie główne: copyright Gibson and the family of Slim Harpo

Elektroakustyczne Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Darmowa wtyczka dla gitarzystów od Google
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz