Konferencja PCCA pod kontrolą konsolety ChamSys MagicQ MQ80

Konferencja PCCA pod kontrolą konsolety ChamSys MagicQ MQ80

5 maja 2021, 09:00
Producent: ChamSys

Rozpoczynając pracę z nowym klientem, który nigdy wcześniej nie korzystał z usług zewnętrznej, profesjonalnej firmy AV, potrzeba trzech rzeczy: cierpliwości, zrozumienia i szybkiej, przyjaznej dla użytkownika konsoli, która pozwoli na płynne wprowadzanie zmian w programie.

Wydaje się, że Corey Easterbrook z Hot House Music and Productions urodził się z dwoma pierwszymi atrybutami. Przyznaje, że ChamSys MagicQ MQ80 dostarczył trzeci składnik, kiedy niedawno wrócił do wydarzeń na żywo, zapewniając usługi AV na dorocznym spotkaniu Power & Communication Contractors Association (PCCA).

 

[img:3]

 

PCCA, stowarzyszenie branżowe w Ameryce Północnej zrzeszające osoby zajmujące się dystrybucją energii elektrycznej, zawsze korzystało z wewnętrznych usług AV podczas swoich wydarzeń. Wyniki były mieszane. Tak więc podczas lockdownu grupa przemyślała swoją politykę i zdecydowała na wybór profesjonalisty. Firma Hot House Music and Productions została wysoko oceniona przez Fortune 500 company.

Dla Easterbrooka telefon od PCCA był okazją do pracy nad swoim pierwszym znaczącym projektem na żywo od początku lockdownu.

 

Miniony rok był dla nas wyzwaniem, podobnie jak dla prawie wszystkich w naszej branży - powiedział. Ale to wydarzenie było inne, ponieważ po raz pierwszy poczułem, że wychodzimy na prostą. Każdego ranka, gdy drzwi się otwierały, było jak święto!

Corey Easterbrook - Hot House Music and Productions

 

[img:1] 

[img:2]

 

Wraz z moim partnerem biznesowym Jeremy'm Robertsonem i naszą załogą Nathanem Giffordem, Brandonem Scopelem, Russelem Lewisem i Timem Waltersem MQ80 był kluczem do udanego wydarzenia. Używam ChamSys od czterech lat i przez cały czas ułatwiał mi on życie.  Silnik FX sprawia, że niezwykle szybkie i proste jest tworzenie pięknych scen bez dużego nakładu pracy i czasu. Całość show zaprogramowaliśmy na miejscu, więc możliwość szybkiego i płynnego wprowadzania zmian uspokoiła naszego klienta.

 Corey Easterbrook - Hot House Music and Productions

 

Szczególne znaczenie dla Easterbrooka miał intuicyjny interfejs graficzny konsoli i jego zdolność adaptacji.

 

Podoba mi się okno Plot w MQ80 i sposób, w jaki pozwala mi ono graficznie ustawiać focus urządzeń.  Dzięki niemu mogę rozmieścić layout pliku programu w dowolny sposób na różnych wydarzeniach, w zależności od moich potrzeb. Poza tym duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości jest przydatny, ponieważ zajmowaliśmy się całą konferencją.

Corey Easterbrook - Hot House Music and Productions

 

[img:4]

 

Sterowniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz