Zobacz co potrafi cyfrowy mikser Peavey Aureus

Zobacz co potrafi cyfrowy mikser Peavey Aureus

27 kwietnia 2021, 12:00
Producent: Peavey
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Zaprezentowany po raz pierwszy latem ubiegłego roku cyfrowy mikser Aureus firmy Peavey Electronics, oferujący 10-calowy wyświetlacz wielodotykowy i 59 dedykowanych elementów sterujących zapewniających bezpośredni dostęp do najważniejszych funkcji za jednym dotknięciem, jest już w sprzedaży.

Cyfrowy mikser Aureus o wymiarach 6,5'' x 15'' x 19,5'' i wadze 7 kg oferuje wybór presetów dla kanałów, EQ, bramki, kompresora, scen i show, a dodatkowo pozwala użytkownikom zapisywać i przechowywać presety, sceny lub nawet cały miks na dysku USB. Wbudowana stacja dokująca umożliwia umieszczenie tabletu jako drugiego ekranu, dzięki czemu użytkownicy mogą monitorować miks podczas regulowania parametrów określonego kanału lub szyny wyjściowej w mikserze.

Aureus oferuje 14 dedykowanych enkoderów, 9 zmotoryzowanych suwaków (100 mm) i 45 dedykowanych, podświetlanych przycisków.

[img:1]

Można połączyć do niego źródła sygnału przez 16 wejść Combo XLR-1/4", RCA, Bluetooth (stereo dalekiego zasięgu) i USB (A/B). Zasilanie phantom (48 V) jest dostępne dla mikrofonów pojemnościowych na pierwszych 16 kanałach.Mamy też 14 wyjść, w tym 10 analogowych XLR, USB i jedną parę cyfrowych w formacie AES.

[img:2]

Aureus oferuje szereg wbudowanych pogłosów i opóźnień pochodzących z cyfrowych efektów Peavey z serii FX (łącznie 23 efekty w dwóch FX-ach) z prostymi i zaawansowanymi trybami. 5-pasmowy korektor jest w pełni parametryczny, a po stronie wyjść mamy 8 szyn AUX i 2 szyny wyjścia głównego. Ponadto mikser dysponuje 4 grupami DCA oraz 3 grupami wyciszania.

Mikser pozwala również na jego zdalne sterowanie za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi. Szyny z przypisanym hasłem pozwalają każdemu muzykowi na ustawienie własnego miksu monitorowego z poziomu dowolnego urządzenia, w którym można otworzyć przeglądarkę zgodną z HTML5. Użytkownicy mogą podłączyć do 10 urządzeń jednocześnie, aby dostosować dowolny aspekt miksu.

 

Cyfrowe Miksery

Gdzie kupić?

Peavey Peavey peavey.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Peavey rozwiń listę sklepów

HiFi

Orange idzie w gitary - i to solidnie!
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz