Mikrofony do podcastów. Tascam TM-200SG i TM-250U

Mikrofony do podcastów. Tascam TM-200SG i TM-250U

26 kwietnia 2021, 13:00
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Nowy Tascam TM-200SG Shotgun i pojemnościowy TM-250U USB to mikrofony multimedialne przeznaczone dla twórców treści internetowych, podcastów i tym podobnych. Producent właśnie zaprezentował je całemu światu.

TM-200SG jest przeznaczony do użytku przez filmowców do nagrywania dźwięku w terenie. Kompaktowy, wysoce kierunkowy mikrofon typu shotgun oferuje pasmo przenoszenia od 30 Hz do 20 kHz i jest zasadniczo przeznaczony do nagrań dźwięku w produkcjach wideo i innych zastosowań, w których wbudowane mikrofony nie są dostępne.Zasilany napięciem phantom, superkardioidalny TM-200SG jest lekki i oferuje włączany filtr dolnoprzepustowy, który redukuje niskoczęstotliwościowy hałas otoczenia. Jest dostarczany z osłoną przeciwwiatrową, klipsem do mocowania i ochronnym miękkim etui.

[img:1]

Z kolei Tascam TM-250U to pojemnościowy mikrofon USB z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym, który jest przeznaczony do podcastów, wideokonferencji i innych zastosowań online, a także do nagrywania wokalu i muzyki. Charakteryzujący się superkardioidalną charakterystyką kierunkową i pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, mikrofon Tascam ma dedykowaną regulację głośności do odsłuchiwania wyjścia audio w komputerze (monitorowanie bezpośrednie). Dostępne są również pokrętło wzmocnienia mikrofonu i przycisk wyciszania.

[img:2]

TM-250U jest zgodny z klasą USB, więc nie wymaga specjalnego sterownika i jest zasilany przez złącze USB. Jest dostarczany z uchwytem do statywu, kablem USB i statywem biurkowym.

Pozostałe Reporterskie Podcast i home office Pojemnościowe Rejestracja mobilna Mikrofony

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz