1500 dronów i skanowalny kod QR na niebie?

1500 dronów i skanowalny kod QR na niebie?

28 kwietnia 2021, 12:03

Flota 1500 dronów wzięła udział w złożonym pokazie świetlnym w Szanghaju w Chinach w ramach obchodów rocznicy japońskiej gry RPG Princess Connect: Re Drive.

Armada dronów uczestniczyła w wydarzeniu zorganizowanym przez chińską firmę Bilibili z okazji rocznicy udostępnienia gry w Chinach. Widzowie, którzy zeskanowali kod QR, mogliby pobrać grę bezpośrednio na swoje urządzenie mobilne.

 [img:1]

Drony zostały użyte do stworzenia przedstawień postaci z gry, wraz z logo gry i wiadomościami tekstowymi, z gigantycznym kodem QR wyświetlanym na końcu złożonego pokazu świetlnego.

Oświetlenie architektoniczne Zrealizowane instalacje Efekty / Lasery

Oświetlenie

BTX-SUPREME - Ekstremalnie jasna hybryda od Briteq
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz