Positive Grid wypuszcza limitowaną wersję Sparka

Positive Grid wypuszcza limitowaną wersję Sparka

8 maja 2021, 09:00
Producent: Positive Grid

Positive Grid Spark to jeden z najlepiej sprzedających się na świecie wzmacniaczy do domowego użytku. Olbrzymia ilość doskonałych brzmień i sporo użytecznych w domu funkcji (m.in. jako głośnik Bluetooth) sprawiły, że wzmacniacz ten pokochała pokaźna ilość muzyków grających wyłącznie w domu. Tym razem Postivie Grid przygotował specjalną wersję tego modelu - Spark Pearl. 

 

 

Positive Grid Spark Pearl podobnie jak jego regularny odpowiednik posiada ponad 10 000 (!!!) kombinacji brzmieniowych, emulacje całego szeregu wzmacniaczy, kolumn oraz efektów które pozwolą każdemu gitarzyście uzyskać najbardziej nawet wyszukane brzmienie.

 

[img:1]

 

Podobnie też znajdziemy tu szereg udogodnień, które sprawią, że urządzenie to będzie lubiane nie tylko przez grających domowników. Spark Pearl może służyć jako wysokiej jakości głośnik Bluetooth, który pozwoli rozruszać niejedną domową imprezę. 

 

[img:2]

 

To co wyróżnia Spark Pearl to jego nietuzinkowy wygląd. Biały tolex w połączeniu ze złotymi detalami sprawi, że ten mini-amp nie tylko będzie użytecznym narzędziem dla gitarzysty jak i jego domowników, ale stanie się też stylowym elementem dekoracyjnym każdego domu lub mieszkania. To się nazywa kompleksowy design! 

 

[img:3]

 
Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej

Gitara

B6 to najnowsza propozycja Zoom dla basistów
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz