Rozszerzenie funkcjonalności mikrofonów do podcastu Rode NT-USB Mini

Rozszerzenie funkcjonalności mikrofonów do podcastu Rode NT-USB Mini

29 kwietnia 2021, 09:00
Producent: Rode

Rozszerzając funkcjonalność zaprezentowanego w ubiegłym roku mikrofonu Røde NT-USB Mini, dedykowanego dla twórców treści, podcastów i transmisji strumieniowej, Røde wprowadził bezpłatny pakiet oprogramowania do nagrywania, który działa wyłącznie z tym mikrofonem - Røde Connect. Oprogramowanie umożliwia użytkownikom podłączenie do jednego komputera maksymalnie czterech mikrofonów NT-USB Mini, oferując m.in. dodatkową integrację z aplikacjami do połączeń wideo i przesyłania strumieniowego.

Dostępny w wersjach dla komputerów Mac i PC, Røde Connect może obsługiwać do czterech mikrofonów NT-USB Mini jednocześnie, zapewniając wirtualny interfejs nagrywania z suwakami, miernikiem poziomu, przyciskami wyciszania i nie tylko. Oprogramowanie oferuje narzędzia DSP, takie jak bramka szumów, kompresor oraz efekty Aphex Aural Exciter i Big Bottom.

 

[img:1]

 

Użytkownicy mogą dodawać dźwięk od zdalnych gości, integrując aplikacje do przesyłania strumieniowego i dodając muzykę i inne zewnętrzne źródła sygnału audio, za pośrednictwem kanałów wirtualnych, a oprogramowanie dodatkowo zapewnia automatyczną funkcję miks-minus na każdym kanale. Istnieją również dedykowane elementy sterujące wyjściami dla aplikacji do przesyłania strumieniowego, takich jak OBS lub Xsplit. 

Røde Connect można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej firmy.

 

[img:2]

 
więcej: www.rode.com
Inne Oprogramowanie i DAW Mikrofony Pojemnościowe Podcast i home office Reporterskie
Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz