Perfekcyjny dźwięk w grach dzięki nowym słuchawkom EPOS H3

Perfekcyjny dźwięk w grach dzięki nowym słuchawkom EPOS H3

4 maja 2021, 11:00
Producent: EPOS
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma EPOS zaprezentowała H3 – przewodowy, zamknięty zestaw słuchawkowy do gier, zapewniający graczom doskonałe odwzorowanie dźwięku dla wciągających wrażeń w grach i spójnej komunikacji drużynowej.

Słuchawki są pierwszym modelem nowej generacji najwyższej klasy urządzeń peryferyjnych EPOS, które gwarantują wszystkim graczom perfekcyjny dźwięk z intuicyjną obsługą plug-and-play. H3 są wykonane z lekkich i solidnych materiałów w eleganckich wariantach kolorystycznych Onyx Black i Ghost White, a ich ergonomiczna konstrukcja pozwala na dopasowanie do każdego rozmiaru głowy.

 

[img:3]

 

Słuchawki H3 powstały w oparciu o 115-letnie doświadczenie firmy w inżynierii dźwięku i kontynuują jej dziedzictwo w zakresie bezkompromisowej przejrzystości audio, zapewniając dynamiczny bas i wyraziste wysokie tony, co gwarantuje wyjątkowy realizm. W nowym zestawie słuchawkowym udało się połączyć sprawdzoną jakość dźwięku premium z przystępną ceną, dzięki czemu H3 otwiera nowe możliwości przed graczami, którzy chcą poszerzyć swoje wrażenia z gry i przenieść je na wyższy poziom.

Ulepszona technologia audio pozwala na skrócenie czasu reakcji w grach, co jest cechą najlepszych urządzeń peryferyjnych. Intuicyjna regulacja głośności na prawym nauszniku pozwala na łatwą regulację w trakcie gry za pomocą pokrętła.

 

[img:1]

 

H3 zapewniają krystalicznie czystą komunikację zespołową, która jest niezbędna do uzyskania przewagi w grach wieloosobowych. Mikrofon o jakości studyjnej transmituje czysty dźwięk, jednocześnie z łatwością redukując niepożądane szumy tła, aby usprawni gry zespołowe. Ramię wysięgnika zestawu słuchawkowego podnosi się do góry, umożliwiając szybkie wyciszenie mikrofonu.

H3 można bezproblemowo połączyć ze wszystkimi urządzeniami z gniazdem jack 3,5 mm, w tym z komputerami PC, Mac OSX, Nintendo Switch, Sony PlayStation i Xbox. Wymienny kabel 3,5 mm z jednym lub dwoma wtykami umożliwia szybkie przełączanie między urządzeniami, aby móc kontynuować grę. Słuchawki H3 są także w pełni kompatybilne ze wszystkimi zewnętrznymi kartami dźwiękowymi EPOS, w tym GSX 300 i GSX 1200 PRO.

 

[img:4]

 

Zestaw słuchawkowy jest wykonany zgodnie ze standardem EPOS z wysokiej jakości materiałów i oferuje świeże podejście do designu słuchawek do gier, zapewniając lekką, ale solidną konstrukcję. Suwaki ze stali nierdzewnej w pałąku, nauszniki na zawiasach i wytrzymałe poduszki zapewniają wysoki komfort nawet podczas dłuższych sesji. Ergonomiczne nauszniki i zamknięta konstrukcja gwarantują dobre pasywne tłumienie hałasu.

 

H3 to idealny zestaw słuchawkowy dla graczy, którzy chcą przenieść swoje wrażenia z gry na wyższy poziom, jednocześnie przewyższający oczekiwania wobec produktów audio klasy premium w podobnej cenie. Wysokiej jakości dźwięk jest podstawowym elementem tego, jak gry otwierają przed nami nowe światy, a H3 spełnia obietnicę, że nas tam zabiorą.

Maja Sand-Grimnitz - dyrektor ds. marketingu globalnego w EPOS

 

Słuchawki EPOS H3 będą dostępne na polskim rynku w maju bieżącego roku w wybranych sklepach partnerskich. Katalogowa cena słuchawek wynosi 549 zł.

 

[img:2]

 

EPOS to firma oferująca rozwiązania audio i wideo, opracowująca i sprzedająca urządzenia dla profesjonalistów i społeczności graczy. Oparta na wiodących i zaawansowanych technologiach, założona w Danii firma dostarcza wysokiej klasy rozwiązania audio i wideo, których najważniejszymi parametrami są wzornictwo, technologia i wydajność.

Powstanie marki EPOS opiera się na decyzji o umożliwieniu ewolucji segmentów biznesowych spółki joint venture - znanej jako Sennheiser Communications - pomiędzy Sennheiser electronic GmbH & Co. KG i Demant A/S w różnych konfiguracjach. Oprócz wprowadzenia nowego portfolio marek własnych, EPOS kontynuuje sprzedaż obecnego portfolio Sennheiser Communications pod wspólną marką EPOS I SENNHEISER.

 

[img:5]

 

EPOS jest częścią Demant Group - czołowej światowej firmy zajmującej się technologiami audio i słyszenia, która opiera się na ponad 115-letnim doświadczeniu w pracy z innowacjami i dźwiękiem. Z siedzibą w Kopenhadze w Danii, EPOS działa na rynku globalnym z biurami i partnerami w ponad 30 krajach.

 

Słuchawki Słuchawki konsumenckie Do gier

Gdzie kupić?

EPOS

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > EPOS rozwiń listę sklepów

Pro Audio

HiQnet Audio Architect 2.45.1 - Nowa aktualizacja już dostępna
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018