Open Minded Drum Camp 2021 już na początku sierpnia w Żywcu

Open Minded Drum Camp 2021 już na początku sierpnia w Żywcu

10 maja 2021, 09:00

Edukacja online zdominowała ostatni czas z winy wszechobecnej pandemii. Na szczęście pojawiają się sprzyjające warunki, aby w końcu zorganizować warsztaty w realnym świecie. Ruszyły właśnie zapisy do kolejnej edycji warsztatów Open Minded Drumming.

Pomysłodawcą całego campu jest polski perkusista Szymon Fortuna, który swego czasu był uczniem Hesslera podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Ich znajomość zaowocowała pomysłem w postaci warsztatów, które odbywają się obecnie w Żywcu. Tegoroczna edycja zaplanowana jest na 8-13 sierpnia.

 

[img:1]

 

Warsztaty to 36 godzin zajęć podzielonych na trzy kategorie: Masterclassy, Drum Laby oraz Warsztat Rudymentarny. Głównymi celami wydarzenia jest dzielenie się wiarygodną informacją czy unikanie zbędnych nieporozumień i błędnych teorii. Podczas wszystkich godzin wydarzenia uczestnicy przeżyją dwa intensywne dni z Anika Nilles poświęcone pracy nad Pulsem i Groovem, zaprezentowanie przez Claus Hesslera dwóch dodatkowych zagadnień podczas zajęć Masterclass, wspartych kilkudziesięcioma godzinami treningu oraz zostaną naładowanii dużą dawką wiedzy dzięki inspirującym i pełnym wiedzy spotkaniom z Dom Famularo.

 

 

Organizatorzy mają na uwadze potencjalne zagrożenia i niepewność związaną z obecną sytuacją, dlatego zapewniają klarowną politykę zwrotów. W przypadku gdyby ktoś chciał anulować swoja rejestrację przed końcem Maja lub gdyby z jakichkolwiek przyczyn losowych wydarzenie nie mogłoby się odbyć - wpłata zostanie zwrócona.

Koszty uczestnictwa w wydarzeniu zaczynają się od 1.349 zł, ale istnieje możliwość rozłożenia kwoty na raty jeśli mamy taką potrzebę. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji liczba miejsc jest ograniczona więc warto zarezerwować swoje miejsce już teraz.

 

[img:2]

 

Akustyczne

Perkusja

Nowa seria talerzy od Meinl Cymbals - Meinl Classics Custom Dual
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz