Panasonic wprowadza na rynek rozwiązanie do śledzenia projekcji

Panasonic wprowadza na rynek rozwiązanie do śledzenia projekcji

17 maja 2021, 00:00
Producent: Panasonic

Panasonic przedstawił niedawno rozwiązanie do mapowania projekcji ze śledzeniem w czasie rzeczywistym, które „poszerza kreatywne możliwości branży rozrywkowej i produkcyjnej łącząc rzeczywistość cyfrową i fizyczną w niespotykany dotąd sposób”.

Oprogramowania ET-SWR10 dla projektora Panasonic PT-RQ35K pozwala uwolnić kreatywność light designerów.  Projektor w połączeniu z emiterem podczerwieni, kamerą, markerem i serwerem treści tworzy system mapowania projekcji ze śledzeniem w czasie rzeczywistym, który jest przeznaczony do takich miejsc jak branża rozrywkowa, muzea, instytucje kultury i e-sport.

 

[img:1]

 

Zestaw umożliwia projektorowi laserowemu DLP o mocy 30 500 lm, odbieranie  i wysyłanie sygnałów HD o częstotliwości 240 Hz, zapewniając ulepszone obrazy z opóźnieniem zaledwie 5 ms i możliwością wirtualnego śledzenia w czasie rzeczywistym, z precyzyjną kalibracją lokalizacji poruszających się obiektów lub artystów. Włączenie dedykowanego oprogramowania do serwera treści umożliwia łatwe odwzorowanie obrazów na poruszającym się obiekcie lub np. aktorze.

 

[img:2]

 

Dzięki tej przełomowej technologii możliwości twórcze są nieograniczone. Widziałem logo i obrazy wyświetlane na szybko poruszających się piłkach do koszykówki oraz oszałamiające efekty wizualne śledzące każdy ruch artystów, którzy przemieszczają się po scenie. To rozwiązanie jest idealne dla obiektów rozrywkowych, które chcą przyciągnąć tłumy ekscytującymi, wciągającymi doświadczeniami, a także dla firm produkcyjnych do tworzenia nowych, innowacyjnych reklam wideo i kampanii marketingowych.

 Hartmut Kulessa - europejski menedżer ds. Marketingu w firmie Panasonic Business

 

 

więcej: panasonic.net
Projektory Multimedia

Gdzie kupić?

Panasonic Panasonic www.panasonic.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Veracomp SA

adres:
ul. Zawiła 61 30-390 Kraków

Sklepy muzyczne > Panasonic rozwiń listę sklepów

HiFi

Gitarowy Rekord Świata 19 czerwca (Wrocław) - zobacz
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz