VIDIS SA nowym dystrybutorem AUDAC, ProCab, Caymon

VIDIS SA nowym dystrybutorem AUDAC, ProCab, Caymon

7 maja 2021, 09:00
Producent: AUDAC ProCab Caymon

Belgijska grupa PVS, w skład której wchodzą marki AUDAC, ProCab i Caymon ma nowego przedstawiciela w Polsce. Od stycznia br. jest nim firma VIDIS SA, która dzięki temu rozszerzyła portfolio dla instalatorów AV, dając tym samym możliwość realizacji kompleksowych projektów u jednego dostawcy.   

PVS od początku istnienia tj. od 1983 roku stawia na innowacje, a produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty upoważniające do instalacji audio zarówno w przestrzeni otwartej jak i zamkniętej. 

 

[img:3]

 

Do tej pory VIDIS SA nie posiadał w swoim portfolio tak szerokiej oferty audio. Dzięki nowej marce otwierają się nowe perspektywy i rynki, na których VIDIS SA nie był rozpoznawalny jako dostawca rozwiązań audiowizualnych – mówi Paweł Meisinger, Senior Product Manager VIDIS SA. 

 

[img:2]

 

W ciągu ostatnich 2 lat oferta VIDIS SA została poszerzona o marki, które doskonale wpisują się w politykę rozwoju sprzedaży rozwiązań dla klientów biznesowych. Epson, LG, Kramer czy B-Tech, a teraz także AUDAC, ProCab i Caymon uzupełniają dotychczasową ofertę firmy i jest to kolejny krok w drodze do budowania silnej pozycji VIDIS SA jako wyspecjalizowanego dystrybutora AV na polskim rynku.

 

[img:4]

 

Od redakcji:

 

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję spotkać i poznać produkty Audac / ProCab / Caymon na targach ISE w Amsterdamie. Zachęcamy do obejrzenia propozycji producenta pamiętając o nowym dystrybutorze VIDIS SA.

 

[img:1]

 
więcej: www.vidis.pl
Kable, przewody, wtyki Głośniki Systemy interkomowe Źródła dźwięku Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Wzmacniacze i miksery instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Szafy instalacyjne Instalacje - akcesoria Inne akcesoria Nagłośnienie instalacyjne Rozdzielnie prądowe Centrale

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

ProCab ProCab www.procab.be

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ProCab rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Caymon Caymon www.caymon.be

Dystrybucja w Polsce:

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości