Audac MFA - Rozwiązanie audio typu "wszystko w jednym"

Audac MFA - Rozwiązanie audio typu "wszystko w jednym"

14 maja 2021, 09:00
Producent: AUDAC
Dystrybucja: ViDiS S.A.

Belgijski producent profesjonalnego sprzętu audio AUDAC wypuścił na rynek zupełnie nowe wielofunkcyjne wzmacniacze MFA2xx. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich instalacji, które wymagają funkcjonalności kompleksowego systemu audio, ale nie generują dużych kosztów.

W tym zaskakująco małym wzmacniaczu zastosowano wiele przełomowych technologii. Seria MFA jest dostępna w wersjach o mocy wyjściowej 80 lub 160 W, dzięki czemu jest elastyczna w wielu zastosowaniach.

 

[img:2]

 

MFA oferuje wyjście liniowe, co stwarza możliwość skalowania mocy wyjściowej w celu spełnienia wymagań projektów zarówno na małą, jak i na dużą skalę. Można utworzyć jedną dużą strefę lub dodać drugą strefę stereo za pomocą wyjścia liniowego, gdzie regulacji poziomu sygnału na wejściu i regulacji głośności można dokonywać z panelu przedniego, za pośrednictwem protokołu TCP/IP lub z poziomu AUDAC Touch 2.

 

[img:3]

Wyposażone w sprawdzoną już technologię przetwarzania dźwięku WaveDynamics, najbardziej zaawansowane konfiguracje akustyczne można łatwo konfigurować i kontrolować za pomocą konfiguratora AUDAC WaveDynamics. MFA ma ten sam przyjazny dla użytkownika interfejs, co serie SMA, SMQ, PMQ i XMP. Umożliwia dokonywania ustawień za pomocą 2,8-calowego wyświetlacza graficznego na panelu przednim lub importowanie plików konfiguracyjnych z pamięci USB.

 

[img:1]

 

Ale nie tylko opcje sterowania sprawia, że te nowe wzmacniacze są wyjątkowe. Oprócz połączenia RS232 i RS485, MFA umożliwia również opcjonalne rozszerzenie Dante. Instalacja interfejsu sieciowego Dante daje możliwość łatwego odbierania i wysyłania sygnału w formacie cyfrowym o niskiej latencji przez standardową sieć Ethernet. Podczas projektowania MFA uwzględniono również szeroki zakres opcji wejściowych. Urządzenia ma zbalansowane wejście Mic/Line przez 3-pinową listwę zaciskową. Niesymetryczne wejście liniowe stereo umożliwia podłączenie dowolnego typu źródła dźwięku o poziomie liniowym, a gniazdo modułu SourceCon pozwala na integrację usług przesyłania strumieniowego, takich jak Spotify lub Soundtrack Your Brand, radio (internetowe) i inne moduły odtwarzacza audio bezpośrednio do wzmacniacza MFA.

MFA ma smukłą i elegancką konstrukcję w kompaktowej obudowie wolnostojącej, z możliwością montażu w racku 19" - dzięki opcjonalnym uchwytom montażowym.

 

[img:4]

 

więcej: audac.eu
Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

AUDAC AUDAC www.audac.be

Dystrybucja w Polsce:

ViDiS S.A.

tel.: +48 71 33 880 00
adres:
ul. Logistyczna 4 55-040 Kobierzyce (Bielany Wrocławskie)

HiFi

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz