Phonak Roger na filmie - zobacz polską prezentację systemu monitoringu osobistego

Phonak Roger na filmie - zobacz polską prezentację systemu monitoringu osobistego

14 maja 2021, 10:00
Producent: Phonak
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Miniaturowy systemu monitoringu osobistego Roger szwajcarskiej marki Phonak jest przeznaczonego do profesjonalnych zastosowań, takich jak telewizja czy eventy. Obejrzyj prezentację!

 

 

W filmie dowiesz się, jak pracuje bezprzewodowy system komunikacji dousznej Phonak Roger i jego elementy: słuchawka Roger Earpiece, stacja bazowa Roger Main Station, nadajnik mobilny Roger Touchscreen Mic, wzmacniacz Roger Repeater oraz nadajnik stacjonarny Roger Multimedia Hub. Dowiesz się, jak zaaplikować baterię w słuchawce i jak sparować słuchawkę ze stacją bazową. Ponadto poznasz elektroniczne osuszacze marki dry-cap, które pomogą zachować właściwy poziom higieny.

Prezentację prowadzi Krzysztof Rowiński, Manager działu Broadcast oraz Manager marki Phonak w Audio Plus.

 

[img:1]

 
Słuchawki monitorowe Słuchawki profesjonalne Słuchawki

Gdzie kupić?

Phonak Phonak

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Webinar Genelec: Immersive Sound
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz