Oryginalne, amerykańskie kostki gitarowe Clayton

Oryginalne, amerykańskie kostki gitarowe Clayton

13 maja 2021, 13:00
Producent: Steve Clayton
Dystrybucja: Music Info

Dzięki firmie Music Info na krajowym rynku dostępne są już kostki i akcesoria amerykańskiej firmy Clayton. Do użytkowników tej marki należą takie tuzy rocka jak Steve Stevens (Billy Idol) czy Bret Michaels (Poison). 

 [img:1]

 

Kostki i akcesoria Clayton to na pewno świeży powiem na nieco skostniałym rynku gitarowych akcesoriów. W ofercie firmy znajdziemy całą gamę kostek gitarowych o różnym kształcie i grubości. Z pewnością dużym plusem jest ciekawy design tych maleństw, który od razu przykuwa oko. Użytkownikami kostek Clayton są m.in. Steve Stevens (Billy Idol) oraz Bret Michaels (Poison). 

 

[img:2]

 

Warto również odwiedzić stronę producenta, gdzie oprócz wielu ciekawostek związanych z marką, istnieje opcja zamówienie kostek według indywidualnych preferencji. Linki do strony producenta oraz krajowego dystrybutora znajdziecie tutaj.

 

[img:3]

 
Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

Steve Clayton Steve Clayton steveclayton.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Steve Clayton rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowe wersje JX42 & JX44 od Radial
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz