Mooer prezentuje większą wersję comba Hornet

Mooer prezentuje większą wersję comba Hornet

17 maja 2021, 10:00
Producent: Mooer

Szerszeń urósł! Hornet firmy Mooer doczekał się nowej, większej, 30-watowej wersji, wyposażonej w 8-calowy głośnik i całą masę użytecznych funkcji, znanych z mniejszego modelu. 

 

 

Mooer idzie za ciosem i poszerza serię Hornet o nową, 30-watową wersję. Większy brat 15-watowego szerszenia wyposażony został w 8-calowy głośnik. Podobnie jak pierwowzór, na pokładzie znajdziemy technologię modelingową firmy w postaci emulacji 9 wzmacniaczy oraz 3 efekty (delay, reverb oraz modulacja). 

 

[img:4]

 

Hornet, podobnie jak większość współczesnych konstrukcji przeznaczonych do grania w domu, posiada też szereg udogodnień. Wejście AUX, wyjście słuchawkowe oraz łączność Bluetooth stają się powoli standardem więc rzecz jasna nie mogło ich zabraknąć. Warto zauważyć, że ta 30-watowa konstrukcja waży zaledwie 4 kg

 

[img:2]

 
do gitary elektrycznej Komba gitarowe Wzmacniacze

Gitara

Czy lutni ma rację bytu we współczesnym świecie ?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz