Green Hippo wydaje aktualizację oprogramowania Hippotizer

Green Hippo wydaje aktualizację oprogramowania Hippotizer

25 maja 2021, 10:00
Producent: Green Hippo

Green Hippo wydał aktualizację swojego oprogramowania Hippotizer, która ulepsza poprzednią wersję o nowy design, pre-programming i workflow w zakresie dostarczania treści. Wersja 4.6 bazuje na elastycznej manipulacji mediami w czasie rzeczywistym w połączeniu z planowaniem, wizualizacją i kontrolą osi czasu.

 

Wersja 4.6 jest wynikiem niesamowitej pracy naszego zespołu badawczo-rozwojowego, który wykorzystał moc Hippo, aby zaimplementować szereg potężnych, prostych w użyciu, usprawniających projekty funkcji, zaprojektowanych z myślą o użytkowniku końcowym. Hippotizer zawsze było „kieszonkową wersją ” serwerów multimedialnych, dostarczającym wiele rozwiązań w jednym urządzeniu. Teraz wersja 4.6 dodaje o wiele więcej.

Ryan Brown - Dyrektor ds. Produktów i rozwoju  Green Hippo

 

[img:2]

 

Wersja 4.6 łączy znaną użytkownikom Hippotizer funkcjonalność z przeprojektowanym wizualizatorem 3D czasu rzeczywistego do intuicyjnego odtwarzania i sterowania, dając projektantom narzędzia do zarządzania, manipulowania i planowania projektów z pełnym podglądem. Użytkownicy mogą wprowadzać zmiany na bieżąco dzięki łatwym opcjom sterowania, co daje jeszcze szybszy i bardziej kreatywny zestaw narzędzi. Krótko mówiąc, jest to kolejny gigantyczny krok w dziedzinie  projektowania, produkcji i dostarczania treści wideo.

 Ryan Brown - Dyrektor ds. Produktów i rozwoju  Green Hippo

 

Kluczowe nowe funkcje projektowe obejmują Projector Planning, zapewniające pełną widoczność środowiska i wymagań oraz ulepszoną integrację z narzędziami 3D innych firm (C4D, DAE, OBJ) i teksturami w Cinema 4D. Zespół programistów Hippotizer twierdzi, że eliminuje to problemy związane z umiejscowieniem projektora, dostarczając informacje na temat pokrycia, jasności i manipulacji pikselami, nawet przed dotarciem na miejsce projekcji.

Nowe funkcje usprawniające przygotowanie projektu obejmują ulepszony TimelinePlus z dostępem do setek programowalnych parametrów odtwarzania zawartych w intuicyjnym interfejsie klatek kluczowych oraz ulepszony SHAPE Visualizer, narzędzie do wstępnej wizualizacji 3D o pełnej rozdzielczości i szybkości klatek.

 

[img:1]

 

TimelinePlus został zbudowany od podstaw - kontynuuje Brown. To nieliniowy edytor z interfejsem klatek kluczowych, który ma znajomą przestrzeń do projektowania i edycji z wbudowanym wizualizatorem 3D, z panelem właściwości i edytorem w jednym oknie, ale z ogromną ilością dodatkowych funkcji. Umożliwia to szybkie programowanie przy użyciu klatek kluczowych, gotowych palet, edycji w trybie blind wraz z całym unikalnym panelem właściwości Hippotizer, znanym zarówno programistom oświetlenia, jak i wideo.

 Ryan Brown - Dyrektor ds. Produktów i rozwoju  Green Hippo

 

[img:4]

Dzięki intuicyjnemu workflow i bezproblemowej integracji z dynamicznym silnikiem czasu rzeczywistego Hippotizer, użytkownicy mogą z łatwością zarządzać wieloma strumieniami treści i korzystać z  funkcji odtwarzania.  Pomaga to  w realizacji projektów od samego początku, czyniąc Hippotizer integralnym narzędziem dla całych zespołów.

Ryan Brown - Dyrektor ds. Produktów i rozwoju  Green Hippo

 

[img:3]

 

Jedne z najbardziej ciekawych nowych funkcji wbudowanych w MultiController firmy Hippotizer umożliwiają programistom automatyzację odtwarzania treści i multimediów poprzez reagowanie na wyzwalacze.

 

Wszystko to składa się na znaczący zestaw nowych lub ulepszonych narzędzi, które przenoszą  nasze serwery multimediów na wyższy poziom. Cieszymy się, że użytkownicy będą mogli wykorzystać te nowe funkcje, aby osiągnąć fantastyczne wyniki - podsumowuje Brown.

Ryan Brown - Dyrektor ds. Produktów i rozwoju  Green Hippo

 

Mediaserwery Multimedia Oświetlenie architektoniczne Efekty / Lasery Sterowniki

Gdzie kupić?

Green Hippo Green Hippo www.green-hippo.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Oświetlenie

Praca szuka człowieka - Specjalista ds. sprzedaży w Adam Hall
Więcej wiadomości