Ernie Ball i John Petrucci obchodzą 20-stą rocznicę współpracy!

Ernie Ball i John Petrucci obchodzą 20-stą rocznicę współpracy!

28 maja 2021, 12:00
Producent: Ernie Ball
Dystrybucja: Music Info

Ale ten czas leci! To już 20 lat odkąd Ernie Ball Music Man i John Petrucci połączyli siły by stworzyć jedne z najlepiej sprzedających się sygnowanych gitar w historii. By uczcić tę piękną rocznicę firma wypuszcza limitowane wersje swoich okrętów flagowych, które z całą pewnością zainteresują nie tylko fanów prog-rockowej legendy z Nowego Jorku. 

 

 

Honey Butter 20th Anniversary to limitowana seria instrumentów od Ernie Ball Music Man oraz Johna Petrucci, lidera Dream Theater. Seria ta składa się zarówno z modelu JP jak i Majesty w wersjach 6 i 7 strunowych. Gitary te wykonane zostały ze starannie dobranego honduraskiego mahoniu oraz klonu wzorzystego i wyposażone odpowiednio w przetworniki DiMarzio Liquifire oraz DiMarzio Crunch Lab (modele JP) oraz DiMarzio RainmakerDiMarzio Dreamcatcher (modele Majesty).

 

[img:2]

[img:3]

 

Ciekawym elementem jest laserowo grawerowana płytka maskująca dostęp do mostka z podpisem muzyka. Jako że mówimy tu o limitowanej serii fani Johna muszą się mieć na baczności - przypuszczamy, że gitary te rozejdą się na pniu! 

 

[img:5]

[img:4]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Ernie Ball Ernie Ball www.ernieball.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ernie Ball rozwiń listę sklepów

Gitara

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz