Robe zniesie każdą pogodę - nowe oświetlenie Lighting iSeries

Robe zniesie każdą pogodę - nowe oświetlenie Lighting iSeries

27 maja 2021, 14:00
Producent: Robe

18 maja 2021 premierę miała nowa seria urządzeń oświetleniowych marki Robe lighting iSeries. Nowe oświetlenie, zamknięte w nowej odpornej na deszcz i pył obudowie IP65, jest odpowiednikiem doskonale znanych branży urządzeń o bliźniaczych wręcz nazwach. Jak podaje producent modele iSpiider, iPointe65, iParFect 150 FW oraz iBar z powodzeniem można używać wszędzie tam, gdzie nie jesteśmy w stanie określić z jakimi warunkami atmosferycznymi trzeba będzie się mierzyć podczas wydarzenia.

[img:1]

 

Robe iSpiider

iSpiider, jak swój pierwowzór model Spiider, korzysta z tego samego źródła LED 18 x 40 W i 1 x 60 W, co oryginał, z identycznym systemem optycznym 12.5:1 zoom, zapewniającym taką samą wiązkę od 4° od 50°. Oświetlenie idealnie nadające się na festiwale, koncerty i imprezy plenerowe oraz każde wydarzenie, gdzie organizatorzy muszą mierzyć się z niekorzystnymi, nieprzewidywalnymi warunkami pogodowymi. Urządzenie może być uzupełnieniem obecnie używanych opraw Spiider, ponieważ kanały sterowania DMX i zestaw funkcji w obu oprawach są identyczne.

 

[img:2]

 

Robe iPointe65

Robe iPointe to urządzenie oparte na nowym, opracowanym specjalnie dla Robe przez Osram, źródle światła 310 W o żywotności do 4 000 godzin. IPointe65 to gwarancja 12 000 lm, mierzona na przedniej soczewce. Źródło wytwarza krystalicznie czystą wiązkę o ostrych krawędziach, regulowaną od 1.8 do 42 stopni. Wiązkę można precyzyjnie kształtować i ustawiać za pomocą specjalnych ramek. iPointe65 to jasna, wielofunkcyjna oprawa o wysokiej wydajności, która działa równie dobrze jako Spot, Beam, Wash czy urządzenie efektowe.

iPointe65 może być uzupełnieniem obecnie używanych opraw MegaPointe, ponieważ również kanały sterowania DMX jak i zestaw funkcji w obu oprawach są identyczne. 

 

[img:3]

 

Robe iParFect 150 FW RGBA / RGBW

iParFect 150 FW zapewnia wysoki współczynnik CRI i pozwala projektantom oświetlenia na uzyskanie ciepłych, nasyconych kolorów. Inne funkcje obejmują płynną kontrolę kolorów CMY i RGBA, 18-bitowe ściemnianie i emulację lampy halogenowej, z możliwością wyboru i zmiennymi temperaturami kolorów.

Mocna wiązka światła typu Fresnel z zakresem zoomu od 3.8° do 60° to par LED idealny do telewizji, teatrów, sal koncertowych i wszelkiego rodzaju imprez plenerowych.

 

[img:5]

 

Robe iBar

Robe iBar z kolei to urządzenie o stałym koncie świecenia 7°, jednak definiowalny kąt wiązki oferuje opcjonalny dyfuzory z nowym systemem filtrów, które pozwalają na ustawienie trzech różnych kątów wiązki. Robe iBar to 15 równomiernie rozmieszczonych, wielochipowych diod LED RGBW o mocy 15 W, zapewniających ulepszone 18-bitowe, płynne mieszanie kolorów i liniowe ściemnianie.

 

[img:4]

 

Producent przekonuje, że w nowych modelach iSeries udało się zachować wszystkie, doskonale znane przez branżę oświetleniową, cechy urządzeń z poprzednich wersji. A dodatkowa możliwość integracji starszej i nowej generacji urządzeń pozwoli na bezproblemowe uzupełnienie setu oświetleniowego, ale o urządzenia znacznie lepiej radzące sobie z trudnymi warunkami pogodowymi. 

 

więcej: www.robe.cz
Reflektory Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Prolight sp. z o.o.

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

HiFi

Kolejna szkoła z rozwiązaniami dźwięku od Audio Plus
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz