Wakacje z gitarą? Gitary Washburn G-mini oraz Traveler mogą być dobrą propozycją!

Wakacje z gitarą? Gitary Washburn G-mini oraz Traveler mogą być dobrą propozycją!

2 czerwca 2021, 11:00
Producent: Washburn
Dystrybucja: Music Info

Lato to podróże i akustyczne granie. A nic tak nie zachęca do podróżowania z gitarą niż kompaktowy instrument, który mimo rozmiarów jest pełnoprawnym kompanem w naszych muzycznych przygodach. Polski dystrybutor Washburn - firma Music Info- poinformowała o dostepności gitar, które idealnie sprawdzą się w naszych letnich podróżach. Warto zainteresować się tematem, bo jak zawsze ilość ograniczona. 

 

 

[img:1]

Gitara akustyczna 
Washurn Apprentice G-Mini 5
........ cena ok. 740 zł

To gitara akustyczna typu 7/8 o menzurze 23.25 cala. Ten niezwykle urodziwy i kompaktowy instrument zbudowany został przy użyciu świerkowej płyty wierzchniej, mahoniowego pudła rezonansowego oraz gryfu, który wieńczy podstrunnica wykonana z drewna z odnawialnych źródeł. Model ten dostępny będzie w czarnym oraz naturalnym wykończeniu.

Jako, że mieliśmy do czynienia z tą gitarą podczas jednych z targów posłuchajcie sami jak brzmi. 

 

 

[img:2]

 

Gitara akustyczna
Washburn
 Rover
 (traveler Guitar) ..... cena około 1080 zł

Z kolei Washburn Rover to instrument typu Traveler Guitar - czyli maleństwo przeznaczone dla podróżujących muzyków. Niech jednak wymiary Was nie zmylą - mamy tu do dyspozycji menzurę 23.75 cala, a sam instrument wykonany został dokładnie z tych samych komponentów co Apprentice G-Mini 5. Dodatkowym walorem zestawu jest gustowny, dopasowany do gitary futerał.

 

[img:3]

[img:4]

 

 

Test gitary Washburn Rover Travel RO10E 

Przed zakupem gitary podróżnej staje prędzej czy później każdy gitarzysta. O ile dla większości ludzi urlop oznacza odpoczynek od pracy, o tyle dla gitarzystów to mało komfortowy czas

 
 
Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Washburn Washburn www.washburn.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Washburn rozwiń listę sklepów

Gitara

HB składa hołd Les Paulom ze złotego okresu
Więcej wiadomości