DirectOut Technologies poszerza możliwości RAVENNA/MADI EXBOX.RAV o wsparcie NMOS IS-04 i IS-05

DirectOut Technologies poszerza możliwości RAVENNA/MADI EXBOX.RAV o wsparcie NMOS IS-04 i IS-05

4 czerwca 2021, 09:00
Producent: DirectOut

NMOS (Networked Media Open Specifications) to zestaw specyfikacji w warstwie wykrywania i w warstwie zarządzania połączeniami opracowany i rozwijany przez AMWA. NMOS stanowi uzupełnienie standardów AES67 i SMPTE ST 2110.

IS-04 obsługuje wykrywanie i rejestracje urządzeń, pozwalając na automatyzację konfiguracji systemów sieciowych, a IS-05 pozwala na zarządzanie połączeniami, umożliwiając przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami nadawczymi i odbiorczymi w sieci.

 

[img:1]

 

Widzimy, że wiele projektów realizowanych zgodnie z AES67 i ST 2110 zawiera prośby dotyczące NMOS. NMOS to otwarta specyfikacja, która dobrze wpisuje się w otwarte podejście RAVENNA. Oparta na nowoczesnych protokołach sieciowych, ułatwia integrację urządzeń zarządzanych sieciowo. ​​EXBOX.RAV obsługujący NMOS, jest atrakcyjniejszy jako kompaktowy i ekonomiczny interfejs dla infrastruktur IP.

Claudio Becker-Foss - CTO i CEO DirectOut

 

[img:2]

 

NMOS to tylko jedna z wielu funkcji oferowanych przez to poręczne urządzenie. Należą do nich: FastSRC do konwersji częstotliwości próbkowania podczas pracy z różnymi zegarami lub EARS (Enhanced Automatic Redundancy Switching) stworzony przez DirectOut do poprawy niezawodności wielokanałowych cyfrowych systemów audio. Redundancję sieci zapewnia również zgodność z ST 2022-7.

NMOS został już zaimplementowany w modułach RAVENNA oferowanych w ramach serii PRODIGY oraz w kartach PCI DirectOut RAV2. 

 

Konwertery i splitery Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

DirectOut DirectOut www.directout.eu

Dystrybucja w Polsce:

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości