Party MIX II oraz Party MIX Live - Nowości od Numarka

Party MIX II oraz Party MIX Live - Nowości od Numarka

9 czerwca 2021, 13:00
Producent: Numark
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Kontrolery Party Mix II i Party Mix Live dają DJ-om o każdym poziomie doświadczenia dostęp do profesjonalnych funkcji, takich jak strumieniowe przesyłanie muzyki, zintegrowany pokaz świetlny, czułe na dotyk koła jog do scratchowania, duże pokrętła filtrów i pady wydajnościowe do łatwego dostępu do efektów, punktów cue, pętli i sampli. Party Mix Live zawiera zintegrowane głośniki, dzięki czemu jest to w pełni gotowy na imprezę zestaw.

Zaproszenie dla wszystkich DJ-ów! Numark przedstawia dwa nowe kontrolery DJ-skie, Party Mix II i Party Mix Live. Bazując na szalenie udanym dziedzictwie kontrolerów Party Mix, nowa generacja kontrolerów Party Mix DJ dodaje nowe, ekscytujące funkcje.

 

[img:1]

 

Najnowsza muzyka jest zawsze na pokładzie

Dla nowych DJ-ów nie jest już wymagana sprawdzona biblioteka muzyczna, aby rozpocząć rozkręcanie imprez! Zarówno kontrolery Party Mix II, jak i Party Mix Live współpracują z Serato DJ Lite na komputerach Mac i PC oraz są kompatybilne plug-and-play z djay Pro AI firmy Algoriddim na komputerach Mac i iOS (w przypadku systemu iOS wymagany jest zestaw do podłączenia kamery USB).

 

[img:3]

 

Oprócz zapewnienia dostępu do istniejącej biblioteki muzycznej użytkownika, obie te popularne platformy oprogramowania DJ umożliwiają dostęp do serwisów streamingowych, takich jak TIDAL, Beatport LINK, Beatsource LINK i SoundCloud GO, ułatwiając DJ-om wyszukiwanie i odtwarzanie wszystkich najpopularniejszych utworów.

 

 

Błyskawiczny pokaz świetlny

Kontrolery Party Mix II i Party Mix Live są wyposażone w trzy wielokolorowe diody LED ze specjalnymi soczewkami o szerokim pokryciu, które zapewniają ekscytujący, zsynchronizowany z bitami pokaz świetlny. Przełącznik z boku kontrolera umożliwia DJ-om włączanie i wyłączanie pokazu świetlnego, aby dopasować go do nastroju imprezy.

 

[img:2]

 

Kluczowe funkcje Party Mix II i Party Mix Live:

 
 • Wbudowany pokaz świetlny LED, który synchronizuje się z muzyką
 • Wbudowane głośniki stereo (tylko model Party Mix Live)
 • Dostęp do partnerów strumieniowych za pośrednictwem obsługiwanego oprogramowania i aplikacji DJ-skich
 • Obsługa plug-and-play dla Serato DJ Lite, Algoriddim djay Pro AI iOS i aplikacji desktopowej oraz aplikacji mobilnej DJ Player Pro*.
 • Duże, czułe na dotyk koła jog do scratchowania
 • Duże pokrętła efektów filtrów na każdym decku
 • Przyciski Sync, Play/Pause i Cue
 • Suwaki Pitch do regulacji tempa
 • Pady Performance z trybami Effect, Cue, Loop i Sampler
 • Kontrolki biblioteki do przewijania i ładowania utworów
 • 2-pasmowy korektor na każdym decku
 • Gniazdo wyjścia słuchawkowego 1/8".
 • 1/8" główne gniazdo wyjściowe

 

*Android nie jest obecnie obsługiwany.

 

Miksery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Numark rozwiń listę sklepów

Studio

TiMax nową marką w dystrybucji ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz