Prestige - najnowsze pianina cyfrowe od Alesis

Prestige - najnowsze pianina cyfrowe od Alesis

10 czerwca 2021, 10:00
Producent: Alesis
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Alesis przedstawia pianina cyfrowe z serii Prestige o najlepszych w swojej klasie brzmieniach oraz klawiaturze graded-hammer action. Wszystkie nowe modele pianin Prestige i Prestige Artist zapewniają najbardziej realistyczne brzmienie i odczucia podczas gry i występów.

Alesis Prestige Series ma dostarczać wrażeń nieporównywalnych z niczym innym niż prawdziwe pianino. Każdy wbudowane brzmienie premium zostało stworzone od podstaw poprzez nagranie jego prawdziwego odpowiednika. Od bogatych harmonicznych barw fortepianowych (Grand Piano), po bogate tekstury brzmień smyczkowych i organowych, oraz wywołujące nostalgię brzmienia Electric Piano i Synth. 88-klawiszowe pianina cyfrowe serii Prestige posiadają najbardziej zaawansowanąi wszechstronną bibliotekę brzmień, jaką kiedykolwiek stworzono dla pianina cyfrowego.

 

[img:3]

 

W połączeniu z najlepszą w swojej klasie polifonią, grający mogą poczuć, że każdy klawisz autentycznie reaguje na ich dotyk, zachowując naturalne brzmienie każdego instrumentu i reagując na subtelne niuanse w grze. Szczegóły mogą być słyszalne w każdym otoczeniu dzięki wbudowanemu 50W systemowi głośników mikro-array, które brzmią w pełni i doskonale niezależnie od miejsca, w którym gramy.

 

[img:1]

 

Zarówno Prestige jak i Prestige Artist posiadają inteligentne panele kontrolne, które zapewniają łatwą obsługę wszystkich funkcji potrzebnych do nauki, ćwiczeń i występów. Wbudowane brzmienia mogą być nakładane warstwowo i/lub dzielone, aby zapewnić bogate brzmienie.

 

 

Tryb Lesson Mode dzieli klawiaturę na dwie strefy z tą samą wysokością i głosem, idealne dla uczniów do podążania za swoim instruktorem gry na fortepianie lub do duetu z innym muzykiem. Tryb Record Mode umożliwia grającemu nagrywanie i następnie odsłuchiwanie swojego występu, a wbudowany metronom pomaga utrzymać tempo.Na większe występy wyjścia stereo 1⁄4" pozwolą na podłączenie do dowolnego miksera lub wzmacniacza. Dla prywatnych ćwiczeń, podłącz się do jednego z przednich gniazd słuchawkowych (1/4" i 1/8"), aby automatycznie wyciszyć system głośników.

 

[img:2]

 

Niezależnie od tego, czy zaczynasz grać na pianinie po raz pierwszy, szukasz alternatywy dla swojego obecnego pianina cyfrowego, czy też powracasz do instrumentu po długiej przerwie, oprogramowanie edukacyjne jest przydatne dla każdego. Seria Prestige dostarcza wielu opcji oprogramowania edukacyjnego, aby dopasować się do potrzeb każdego.

Dołączone 60 darmowych lekcji z Melodics wykorzystuje muzykę z nowoczesnych gatunków, aby zapewnić grającemu natychmiastową informację zwrotną. Dołączone 3 miesiące Skoove Premium dostarczają zaawansowane kursy gry online, które dostosowują się do grającegoi dostarczają informacji zwrotnycho postępach.

 

Pianina cyfrowe Pianina

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alesis rozwiń listę sklepów

Arturia PolyBrute 12 - syntezator z możliwościami morphingu
Więcej wiadomości