Jay Turser wzbogaca ofertę o nowe modele gitar i basów

Jay Turser wzbogaca ofertę o nowe modele gitar i basów

8 czerwca 2021, 10:00
Producent: Jay Turser
Dystrybucja: Music Info

Wakacje już za rogiem, a więc dla dzieci i młodzieży oznacza to dużo czasu, by rozpocząć przygodę z nowym hobby, na przykład z grą na instrumencie. Jay Turser, producent budżetowych aczkolwiek bardzo solidnych instrumentów typu entry level, poszerza swój katalog na polski rynek o dwie linie gitar oraz jedną linię basów.

 

[img:9]

 

Przypomnijmy - historia tego producenta rozpoczęła się w 1988 roku, ale prawdziwą popularność zaczęły zdobywać w latach 90'. Od początku celem firmy było budowanie instrumentów w przystępnych cenach przy równoczesnym dbaniu o wysoką jakość aby zapewnić młodym gitarzystom idealny start w przygodzie z muzyką i nie obciążyć przy tym często skromnego budżetu.

 

[img:1]

 

W 2004 roku gitary Jay Turser dostały prestiżową nagrodę czytelników - Guitar Player's Readers Choice - za doskonałą jakość swoich produktów. Oferta firmy jest niezwykle szeroka i obejmuje gitary elektryczne o klasycznych i najpopularniejszych w muzyce rockowej kształtach, gitary typowo jazzowe, gitary basowe, klasyczne i akustyczne oraz małe wzmacniacze i szereg akcesoriów dla gitarzystów!

 

[img:3]

 

Seria basów JTB  to klasyczna konstrukcja typu bolt-on z klonowym gryfem oraz lipowym korpusem, który wieńczy podstrunnica wykonana z drewien z odnawialnych źródeł. Za stabilność intonacji odpowiedzialną są firmowe, otwarte klucze, podczas gdy całość napędza duet przetworników typu P (Precission Bass) lub typu singiel J Style. Instrument dostępny jest w kilku klasycznych wersjach kolorystycznych. 

 

[img:4]

[img:7]

 

Z kolei JT LT jest wariacją na temat kultowego tele. Podobnie jak w przypadku basów JTB otrzymujemy tu mieszankę klonu z lipą. Reszta to również klasyka gatunku: stały mostek oraz dwa przetworniki typu single-coil (SS). W ramach serii do dyspozycji mamy cztery stonowane wersje kolorystyczne. 

 

[img:6]

[img:5]

 

Ostatnią nowością jest seria JT czyli popularny strat. Otrzymujemy tu na prawdę szeroką gamę instrumentów, inspirowanych tą ikoniczną konstrukcją. Lutniczo - bez zaskoczenia: korpus wykonany z lipy spasowany został z klonową podstrunnicą. W zależności od modelu podstrunnica może być wykonana z drewien z odnawialnych źródeł (na wzór palisandru) lub z klonu. Za stabilność stroju odpowiada jednostronny mostek. Do dyspozycji mamy instrumenty z układem przetworników SSS lub HSS

 

[img:8]

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Jay Turser Jay Turser www.jayturser.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Jay Turser rozwiń listę sklepów

Gitara

B6 to najnowsza propozycja Zoom dla basistów
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz