Agora zaprasza na 4. edycję Białystok New Pop Festival

Agora zaprasza na 4. edycję Białystok New Pop Festival

8 czerwca 2021, 06:23

Artur Rojek, Sokół, Organek, Margaret, Paulina Przybysz, Paweł Domagała, Jan Rapowanie, Baranovski, Baasch, Muniek i Przyjaciel – to oni zagrają podczas 4. edycji Białystok New Pop Festival, zaplanowanej na weekend 10-11 lipca 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej– z udziałem publiczności na dziedzińcu pałacu Branickich w Białymstoku oraz online dzięki streamingowi w internecie.[img:1]

Po sukcesach pierwszych trzech edycji wydarzenia Agora zaprasza wszystkich na 4. już odsłonę Białystok New Pop Festival. Tym razem dwudniowy miejski festiwal kulturalny odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2021 r. (sobota-niedziela), ponownie na dziedzińcu zabytkowego pałacu Branickich w Białymstoku.Zabrzmi tam nie tylko nowoczesny pop, ale i rock, electro, soul, czy hip-hop.

Wśród artystów występujących na festiwalowej scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej:, Artur Rojek, Sokół, Organek, Margaret, Paulina Przybysz, Paweł Domagała, Jan Rapowanie, Baranovski, Baasch, Muniek i Przyjaciel. Łącznie w trakcie festiwalu będziemy mogli zobaczyć topową dziesiątkę znanych i popularnych muzyków, łączących pokolenia. Prócz tego, do zacnego grona dołączy jeden zespół lub artysta wyłoniony w konkursie młodych talentów. Więcej informacji: tutaj.

W 2020 r., gdy większość dużych polskich muzycznych imprez w plenerze odwołała swoje edycje, Agora zdecydowała się na eksperyment: festiwal na żywo z artystami występującymi na scenie, który publiczność oglądała online. W ten sposób Białystok New Pop Festival w pandemicznym czasie stał się jednym z pierwszych plenerowych festiwali w Polsce dostępnych w sieci, ale zrealizowany w naturalnej scenerii festiwalowej, na żywo, na dziedzińcu Pałacu Branickich. Wydarzenie zgromadziło rekordową 338-tysięczną widownię – więcej na ten temat można przeczytać w podsumowaniu zeszłorocznej edycji tutaj.

Bilety na Białystok New Pop Festival 2021 można już kupić na: eBilet.pl, empikbilety.pl oraz goingapp.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Agora.

Bieżące informacje na temat wydarzenia można znaleźć na profilu Białystok New Pop Festival na Facebooku oraz na stronie bialystoknewpop.pl.

Źródło: materiały prasowe

Polskie

Muzyka

Slipknot przyjedzie latem 2022
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz