Mariusz Mocarski endorserem HingeStix

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix

16 czerwca 2021, 12:00
Producent: HingeStix

Marki takie jak Vic Firth czy Vater od wielu lat są wiodącymi producentami, którzy wyznaczają trendy na całym świecie. Nie zniechęca to jednak nowych firm do prób podbicia rynku swoim sprzętem. HingeStix to jedna z takich marek, a swoją pozycję próbują wzmocnić poprzez kontraktowanie świetnych artystów.

 

[img:1]
 

Mariusz Mocarski to uznany polski edukator i muzyk, który do niedawna kojarzony był z firmą Roland. Kilka tygodni temu otrzymaliśmy wiadomość o zakończeniu ich współpracy, ale nie musieliśmy czekać na kolejnego newsa z Mocarskim w roli głównej. Firma Hingestix ogłosiła rozpoczęcie z tym wspaniałym muzykiem.

 

 

Pałki HINGESTIX to instrument edukacyjny, które pomaga perkusistom zrozumieć prawidłowy chwyt, technikę palców i odbijanie, dzięki czemu mogą grać łatwiej przy większej prędkości i mniejszym zmęczeniu.Opatentowane wyprofilowane podkładki obracają się, aby zapewnić perkusistom wrażenie nieobciążonego, swobodnego ruchu pałki. HINGESTIX symulują luźny chwyt, tak aby perkusiści pamiętali, co czują podczas gry używając swoich zwykłych pałeczek.Pałki HINGESTIX są idealne do nauki techniki werblowej, zrozumienia i wdrożenia podstawowych i zaawansowanych technik gry pałeczkami na zestawie perkusyjnym.

 

[img:2]

 

Mariusz Mocarski to absolwent AM im. F. Chopina w Warszawie (filia w Białymstoku ) na Wydziale Pedagogiki Instrumentalnej, a także PSJ przy PSM II st.im. F. Chopina w Warszawie. Uczestniczył w intensywnych kursach organizowanych przez prestiżowe szkoły perkusyjne: Drummers Collective w Nowym Jorku oraz Drum-Tech w Londynie. Koncertujący i nagrywający z wieloma artystami reprezentującymi różne style muzyczne. Występował m.in. z Patrycją Markowską, Krzysztofem Kiljańskim, Agnieszką Chylińską, Robertem Janowskim, Reni Jusis, Justyną Steczkowską, Katarzyną Cerekwicką, Zakopower, Bisquit, Chemią, Marysią Sadowską, Grzegorzem Markowskim, Zbigniewem Wodeckim, Haliną Frąckowiak, Krzysztofem Kasowskim, Magdą Famme, Sylwią Wiśniewską, Julita&Paula, Mikis/Wolski czy Olgą Bończyk.

Odnajduje się jako wykonawca również w klasyce – m.in. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej, European Festiwal Orchester w Gstaad (Szwajcaria), Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej, Estrada Kameralna Filharmonii Narodowej oraz jazzie – m.in. Big-Band Jazz Radia p/k Zb. Namysłowskiego, Trio K. Sadowskiego, Tamara Reaven. Uczestniczył w nagraniu ponad czterdziestu płyt CD. Koncertował na festiwalach w USA, Libanie, Indiach i niemal całej Europie.

 

Pałki Akcesoria Akustyczne

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości