Wymień system bezprzewodowy Shure na nowy (-15%)

Wymień system bezprzewodowy Shure na nowy (-15%)

17 czerwca 2021, 12:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

To już pewne - pasmo radiowe 700 MHz nie będzie dostępne dla mikrofonów bezprzewodowych. Dodatkowo nastąpiła radykalna zmiana miejsc spotkań, gdzie stawia się na rozwiązania oferujące minimalne dotykanie sprzętu konferencyjnego.

Teraz otrzymasz do 15% zniżki gdy zamienisz swoje stare systemy bezprzewodowe (dowolnej marki) na nowe, cyfrowe systemy bezprzewodowe Shure LUB sieciowe mikrofony matrycowe.

 

[img:3]

 

Czemu musimy wymienić swoje mikrofony bezprzewodowe?

Pasmo radiowe 700 MHz zostało przekazane do użytku telekomunikacyjnego (4G / 5G), co oznacza, że nie będzie już dostępne dla systemów mikrofonów bezprzewodowych. Używanie systemów bezprzewodowych działających w tym zakresie częstotliwości wkrótce będzie niezgodne z prawem. Więcej informacji uzyskasz tutaj na stronie Ministerstwa Cyfryzacji.

Możesz być też zainteresowany po prostu uaktualnieniem starszych systemów analogowych do najnowszej technologii cyfrowej, która oferuje wiele korzyści, takie jak: doskonały dźwięk, większa liczba równocześnie funkcjonujących kanałów w paśmie, szyfrowanie, długi czas zasilania akumulatorami Li-Ion i wiele innych!

 

[img:4]

 

Jak mikrofony matrycowe mogą zastąpić mikrofony bezprzewodowe?

Technologia mikrofonów matrycowych to świetna alternatywa dogłośnienia w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych (przy użyciu funkcji voice lift), a jednocześnie może być używana do wideokonferencji lub transmisji strumieniowej. Potrzeby klientów zmieniają się z prezentacji na żywo na formę wideokonferencyjną i uczenie hybrydowe. Oprócz tego mikrofony matrycowe są świetnymi rozwiązaniami w sytuacjach wymagających minimalnego dotyku lub całkowicie bezdotykowych.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o Voicelift.

 

[img:2]

 

Promocja obowiązuje od 1 czerwca 2021 r. do 31 października 2021 r.

Systemy do wymiany muszą być sprawne i obejmować zarówno nadajnik, jak i odbiornik. Akceptowane są wszystkie systemy, niezależnie od ich wieku, częstotliwości i producenta. Zniżki dotyczą tylko tej samej liczby kanałów w zamian za systemy bezprzewodowe oraz odpowiedniej liczby kanałów wskazanych poniżej dla mikrofonów matrycowych:

  • 1 nadajnik bezprzewodowy + 1 odbiornik bezprzewodowy = 1 kanał
  • 2 nadajniki bezprzewodowe + 1 odbiornik dwukanałowy = 2 kanały

 

Które systemy Shure można kupić ze zniżką?

 

 

[img:1]

 

Promocja jest prowadzona przez firmę Polsound, dystrybutora Shure w Polsce dla zarejestrowanych integratorów systemów Shure.

 

[img:5]

 
więcej: www.shure.pl
Systemy bezprzewodowe Mikrofony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

HiFi

Milwaukee Bucks wygrywają przy nagłośnieniu Harmana
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz