Zoom certyfikuje rozwiązania Biamp do sal konferencyjnych

Zoom certyfikuje rozwiązania Biamp do sal konferencyjnych

24 czerwca 2021, 09:00
Producent: Biamp

Biamp, wiodący producent profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych poinformował, że Zoom Video Communications Inc. certyfikował dwa zestawy audio do średnich i dużych sal konferencyjnych.

 

Nowe certyfikowane pakiety Zoom Rooms Biampa zapewniają użytkownikom znakomitą jakość audio, z której Biamp zawsze był znany oraz pełną kompatybilność i łatwość integracji z platformą Zoom.

Joe Andrulius - Wiceprezes Biamp ds. Rozwoju Korporacyjnego

 

W każdym pakiecie użytkownik znajdzie łatwy w kalibracji i instalacji kompletny system, który nie wymaga specjalistycznych połączeń kablowych – (wszystkie są realizowane za pomocą dołączonego okablowania zakończonego wtykami RJ45), bez konieczności ingerencji w setup urządzenia, by skonfigurować ustawienia sieciowe czy parametry EQ. Instalacja jest tak prosta, że nie wymaga nawet od instalatora uruchomienia oprogramowania procesora Tesira (jeżeli sam instalator nie ma takiego życzenia), co znacząco oszczędza czas i redukuje koszty instalacji i integracji.

 

[img:2]

 

Technologia Biamp-a ułatwia naszym klientom prowadzenie wyraźnych i zrozumiałych rozmów w wielu, zróżnicowanych, często trudnych akustycznie i indywidualnie zaprojektowanych wnętrzach.

Ty Buell - architekt rozwiązań PSO z firmy Zoom

 

Matryce mikrofonowe Parlé, wykorzystujące opatentowaną technologię Beamtracking, inteligentnie otwierają się tylko w kierunku mówiącej osoby (bez odbierania odbić i szumów) i sprawiają, że osoby będące zdalnymi uczestnikami konferencji mają poczucie realnej obecności.

 

[img:1]

 

Oba pakiety są przeznaczone do instalacji w średnich i dużych salach konferencyjnych z Zoom Rooms. Każdy zawiera procesor TesiraForte VT4, TesiraCONNECT, Tesira EX-UBT oraz odpowiednią do kubatury sali ilość mikrofonów sufitowych Parle i dedykowanych konferencjom głośników Desono C-IC6. Pakiet zawiera również zasilane przez PoE wzmacniacze Biamp z technologią Burst Mode oraz komplet okablowania i wszystkie niezbędne akcesoria montażowe.

Połączenie zaawansowanej technologii Biamp, eleganckiego wzornictwa i integracji całej ścieżki audio – od mikrofonu po głośnik – na jednym typie okablowania sprawia, że konferencyjne pakiety Biamp Tesira brzmią lepiej, wyglądają lepiej i są znacznie łatwiejsze do zainstalowania niż jakikolwiek inny system.

 

Systemy konferencyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Mniejsze wydatki w ośrodku kultury? Wymień wzmacniacze!
Więcej wiadomości