Premium Speakers - Nowe głośniki instalacyjne od RCF

Premium Speakers - Nowe głośniki instalacyjne od RCF

22 czerwca 2021, 10:00
Dystrybucja: TOMMEX

RCF wprowadza do swojej oferty linii Business Music cztery nowe głośniki serii Premium Speakers. Dzięki dwóm wielofunkcyjnym dwudrożnym głośnikom sufitowym i dwóm dwudrożnym głośnikom naściennym, dźwięk RCF klasy premium jest teraz dostępny dla szerszego zakresu zastosowań.

Dzięki eleganckiemu, dyskretnemu projektowi i dopracowanym detalom, głośniki CMR i WMR dopasowują się do estetyki każdego wnętrza. Wysokiej jakości przetworniki gwarantują wierne i precyzyjne odtwarzanie muzyki w całym paśmie częstotliwości oraz zapewniają imponujący poziom ciśnienia dźwięku w tak kompaktowej obudowie.

 

[img:1]
 

Bezproblemowa instalacja

Wszystkie modele w kompaktowych obudowach, posiadają wejścia Euroblock, transformator liniowy dla systemów 70V-100V, zapewniając szybką i łatwą instalację. Każdy model zapewnia łatwy dostęp do selektora mocy oraz jest wyposażony w szeroką gamę akcesoriów, które zwiększają możliwości instalacyjne.

 

[img:2]

 

Poprawa atmosfery audio

Muzyka buduje przyjazną atmosferę i wzmacnia poczucie gościnności otoczenia, zwłaszcza w środowisku społecznym czy przestrzeniach zakupowych. Wszystkie modele są wyposażone w dwa przetworniki w konfiguracji koncentrycznej (CMR) lub dwudrożnej (WMR) w obudowie typu bass-reflex, zapewniając szeroki kąt pokrycia dźwiękiem, są idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku odtwarzania muzyki w tle, jak również w przypadku muzyki pierwszoplanowej.

 

[img:3]

 

Wielofunkcyjny dźwięk

Połączenie nowoczesnego design, wbudowanej funkcji przetwarzania i jakości dźwięku klasy RCF, zapewnia doskonałe wrażenia brzmieniowe. Zakres zastosowań jest bardzo szeroki, począwszy od sklepów detalicznych, barów i restauracji, sal konferencyjnych, poprzez placówki edukacyjne i publiczne, po wszelkie pozostałe aplikacje A/V.

 

[img:7]

 

[img:4]

 

Wzmacniacze

Wzmacniacze charakteryzują się niewiarygodnie kompaktowymi rozmiarami (1/2 szerokości jednostki rack i wysokość jednej jednostki rack), co czyni je idealnym rozwiązaniem do instalacji nabiurkowej lub w racku. Ich ostateczny desing, wraz ze stopniem ochrony IP 30 i wysoką skutecznością rozpraszania ciepła, stanowi punkt styku pomiędzy rynkiem profesjonalnym i konsumenckim.

 

[img:5]

 

[img:6]
 
więcej: www.rcf.it
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

RCF (DSO/COMMERCIAL AUDIO) RCF (DSO/COMMERCIAL AUDIO) www.rcf.it

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

HiFi

Takie wieści zawsze cieszą: gitary Alvarez w sklepach
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz