X Ambassadors: nowy utwór i dwa koncerty w Polsce

X Ambassadors: nowy utwór i dwa koncerty w Polsce

20 czerwca 2021, 10:58

X Ambassadors z nowym singlem i dwoma koncertami w Polsce.[img:1]

„My Own Monster” to nastrojowy i nieco mroczny kawałek, któremu jednak nie brakuje groove’u i mocnych popowych wpływów. X Ambassadors pracowało nad utworem z producentem Andrewem Wellsem (Young the Giant, Halsey, Fitz and the Tantrums). W warstwie tekstowej singiel opowiada o osamortnieniu, emocjonalnym ryzyku oraz pokusie, by wyrwać się z bólu. Jak mówi wokalista, Sam Nelson Harris: - Jest coś złego w głosie, który słyszysz, ale jednocześnie coś cię do niego przyciąga. Ostatecznie decydujesz: „ogarnę tę paskudną rzecz, zaprzyjaźnię się z nią i pozwolę, by się mną zajęła. Co może pójść nie tak?”.

Zespół zapowiedział, że jeszcze w tym roku ukaże się trzeci pełnowymiarowy album. X Ambassadors debiutowało krążkiem „VHS” w 2015 roku. Wydawnictwo przyniosło takie hity jak „Unsteady” i „Renegades”. W 2019 ukazał się świetnie przyjęty „ORION”, a w marcu 2020 światło dzienne ujrzała EP-ka „Belong”. W marcu 2022 X Ambassadors wróci do Polski na dwa koncerty: 7 marca zagra w Krakowie, a 9 marca w Gdańsku.

Źródło: materiały prasowe

Rock

Muzyka

Fryderyk Festiwal 2021: artyści UMP wystąpią na uroczystej gali
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz