Gitarowe dziwolągi: bas z LEGO!

Gitarowe dziwolągi: bas z LEGO!

2 lipca 2021, 12:00
Producent: Burls Arts

Jeden z najciekawszych YouTuberów znowu to zrobił! Po gitarach wykonanych z soli czy desek skateboardowych przyszła kolej na bas z... LEGO! Tak, dobrze czytacie, z LEGO a konkretnie z 2000 klocków ułożonych w niesamowicie ciekawy wzór i napędzany przetwornikiem piezo. 

 

 

Burls Art LEGO Bass zbudowany został z 2000 klocków, które tworzą ciekawie prezentujący się wzór. Oczywiście same klocki nie byłyby w stanie zapewnić odpowiedniej stabilności więc plastikowa konstrukcja osadzona została na klonowym fundamencie. Gryf z kolei wykonany został z żywicy epoksydowej.

Aby nie psuć symetrii klockowego weniru, Burls Art postanowił zrezygnować z konwencjonalnego, magnetycznego przetwornika na rzecz piezo, osadzonego pod mostkiem. Pozostaje zadać sobie jedno, zasadnicze pytanie: czym nas zaskoczysz kolejnym razem Burls Art? 

 

[img:2]

[img:3]
 
Basowe Gitary

Gitara

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz