Ma Lighting dzieli się branżowymi insightami

Ma Lighting dzieli się branżowymi insightami

30 czerwca 2021, 10:00
Producent: MA Lighting

Ma Lighting poprowadzi serię video wykładów oraz prezentacji rozwiązań grandMA3 onPC podczas targów ISE Digital w Barcelonie.

Seria wykładów zatytułowana jest „Od małych po wielkie instalacje – potencjał systemów sterujących oświetleniem, networking i więcej”. Przedstawiciele MA Lighting będą mówić o wyzwaniach oraz wymaganiach stawianych przez sieci sterowana oświetleniem, począwszy od najmniejszych rozwiązań sterujących, poszerzając skalę o kolejne urządzenia sieciowe.

 

[img:1]
 

Firma poprowadzi również wywiady video z Guyem Pavelo, lighting designerem Far Right Production, oraz Davidem Diamondem, Dyrektorem Techniczny Productive AV, omawiając serię koncertów na żywo w popularnej grze internetowej Fortnite. Trzytygodniowy cykl Spotlight z 2020 prowadzony przez rapera Dominica Fike, piosenkarza i autora tekstów Andersona Paaka, jego zespół The Free Nationals, oraz DJ-a Slushii, niczym nie ustępował względem największych scenicznych produkcji.  

 

[img:2]

 

Artyści zagrali w PRG’s xR studio w Los Angeles, zgodnie z wszelkimi obostrzeniami covidowymi i pojawili się na żywo w grze Fortnite. Pavelo podzieli się swoim doświadczeniem z pracy na trzech konsolach grandMA3 z softem od Productive AV do sterowania światłem podczas koncertu, a także media serwerach Disguise, laserach Image Engineering, jak również wszelkich wydarzeń w grze, które stanowiły elementy interakcji pomiędzy graczami i artystami.

MA Lighting opowie także na temat rozwiązań onPC, (czyli głównie grandMA3 onPC), które doskonale sprawdza się w budżetowych eventach.

 

Zobacz także: MA Lighting - grandMA3 vs grandMA2

 
Sterowniki

Gdzie kupić?

MA Lighting MA Lighting www.malighting.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa

Oświetlenie

Cameo rozświetla 2022 Isla Bonita Love Festival La Palma
Więcej wiadomości