Panasonic prezentuje nowe projektory 4k

Panasonic prezentuje nowe projektory 4k

2 lipca 2021, 09:00
Producent: Panasonic

Wraz z prezentacją nowych projektorów i wyświetlaczy podczas targów ISE 2021, Panasonic zaoferował nam najbardziej kompletny line-up rozwiązań 4k, który może sprostać rosnącym potrzebom rynku oraz dostarczyć bogatych doświadczeń wizualnych.

Poszerzając szeregi swoich urządzeń o nowe projektory 4K 1-Chip DLP, Panasonic jest w stanie zaoferować rozwiązanie 4K dla „wszystkich środowisk w każdym sektorze branży”. Przedstawiono projektory o mocy od 5.000 do 50.000 lumenów oraz wyświetlacze od 43 do aż 98 cali, a wykorzystana technologia jest w całości opracowana przez firmę Panasonic.

 

[img:2]

 

Najwyższy czas na 4k, widzimy to w stale rosnącym zapotrzebowaniu. Świat rozrywki wykorzystuje 4K by przykuwać naszą uwagę efektownymi obrazami, edukacja korzysta z szczegółowości 4k w nowym środowisku nauczania, zaś biznes czerpie z 4k, aby wirtualne spotkanie mogły być bardziej realistyczne. Niezależnie od potrzeb, Panasonic ma rozwiązania 4k, które pasują wszędzie.

Hartmut Kulessa - Menadżer ds. marketingu europejskiego w Panasonic Business

 

[img:1]

 

Podczas targów ISE w Barcelonie, Panasonic zapowiedział serię projektorów laserowych PT-RDQ10 1-Chip DLP zaprojektowany pod rozrywkę, rental oraz firmy, które chcą zadziwić widzów szczegółowością obrazu 4K. Dostępne są trzy modele w zakresie od 8.000 do 10.000 lumenów oraz opcjonalny zmiennogniskowy obiektyw ET-DLE020 o ultra krótkim rzucie aby zapewnić możliwość ogromnych projekcji w najmniejszych przestrzeniach.

Łącząc technologię Quad Pixel Drive z 1-Chip DLP SOLID SHINE stworzyli 5,200 lumenowy projektor PT-FRQ50. Podobnie jak wcześniej jest to 4K (3840 x 2160), a swoje zastosowanie ma znaleźć w edukacji, biznesie, oraz sztuce (np. w muzealnictwie). Projektor wspiera także 240Hz/1080p z minimalną latencją poniżej 8ms, co sprawia, że może być wykorzystywany np. w szeroko rozumianym e-sporcie.

 

[img:3]

 

Słowem zakończenia warto jeszcze wspomnieć, że w dotykowych wyświetlaczach nowych urządzeń z serii SQE1 zastosowano technologię podczerwieni. 

więcej: panasonic.net
Efekty / Lasery Projektory Multimedia

Gdzie kupić?

Panasonic Panasonic www.panasonic.com

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Sklepy muzyczne > Panasonic rozwiń listę sklepów

Święto broadcast'u - LAWO IP DAY 2022 - zaproszenie 22 czerwca (Hollywood Studio, Warszawa)
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz