Limitowana sygnatura lidera Oasis od Gibsona

Limitowana sygnatura lidera Oasis od Gibsona

8 lipca 2021, 11:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Na wiosnę informowaliśmy Was o ciekawym, sygnowanym przez Noela Gallaghera instrumencie. J-150 lidera Oasis jest już dostępny na rynku, ale radzimy się śpieszyć  Wyprodukowano jedynie 200 egzemplarzy tej perełki. 

 

 

Gibson Noel Gallagher J-150 jest instrumentem opartym o J-150 z którym lider Oasis zjeździł cały świat i napisał dużą część przebojów grupy. Pierwowzór sygnatury można pierwszy raz ujrzeć w klipie do utworu “Little By Little”, co pokazuje jak długi staż miała ta gitara.

 

[img:1]

 

Sygnowany J-150 zachwyca przepięknym wykończeniem Vintage Sunburst, gustownym bindingiem oraz nieprzypadkowym doborem drewna. Płyta wierzchnia to świerk sitka, pudło rezonansowe z kolei wykonane zostało z klonu AA, podczas gdy gryf zdobi palisandrowa podstrunnica. 

 

[img:2]

 

Znalazło się nawet miejsce na takie detale jak naklejka Adidas Trefoil nad 15 i 17 progiem. Walory praktyczne instrumentu podwyższa układ L.R. Baggs Anthem, dyskretnie zamontowany w otworze rezonansowym. Uwaga! Liczba instrumentów limitowana do zaledwie 200 egzemplarzy

 

[img:3]
 
Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Czy lutni ma rację bytu we współczesnym świecie ?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz