EB MM i Darkglass łączą siły przy przepotężnym basie

EB MM i Darkglass łączą siły przy przepotężnym basie

9 lipca 2021, 12:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

Ten pomysł po prostu musiał się udać. Jeśli weźmiesz (bez wątpienia) legendarny bas jakim jest Ernie Ball Music Man Stingray i połączysz go z doskonały preampem Darkglass efekt musi powalać na kolana. I DarkRay powala - co do tego nie ma wątpliwości. 

 

 

Ernie Ball Music Man DarkRay jest efektem współpracy amerykańskiego potentata z niezwykle popularną i cenioną w ostatnich latach firmą Darkglass. Efektem finalnym jest bas, mający w sobie specjalnie zaprojektowany preamp, dający temu instrumentowi całkowicie nowe możliwości brzmieniowe. 

 

[img:2]

 

Preamp ten oparty został na bazie niezwykle cenionego modelu Alpha Omega i oferuje trzy tryby pracy (Clean, Alpha, Omega). Całość została odpowiednio zmniejszona, by zmieścić się we wnętrzu basówki, a kontrolowanie pracy ułatwia gustownie podświetlony LED-ami panel kontrolny. 

 

[img:3]

 

Standardowym wykończeniem DarkRay'a jestObsidian Black, powstało również 100 sztuk w wykończeniu Granite Stone, niestety te będą dostępnie wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych. 

 

[img:4]

Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Gitara

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz