Gravity Traveler - praktyczne i lekkie statywy niezastąpione w podróży

Gravity Traveler - praktyczne i lekkie statywy niezastąpione w podróży

8 lipca 2021, 10:00
Producent: Gravity
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Gravity prezentuje serię Traveler – lekkie, kompaktowe i praktyczne statywy, uchwyty oraz akcesoria, wspierające muzyczną aktywność każdego dnia, gdy jesteśmy w trasie. W ten sposób marka Gravity dba o podstawowe potrzeby muzyków i innych kreatywnych osób, które podróżują od występu do występu. Dzięki temu mogą oni zabierać ze sobą jedynie najistotniejsze rzeczy, aby zaoszczędzić przestrzeń i zachować elastyczność.

 

 

Seria Traveler jest przeznaczona zarówno dla muzyków, jak i twórców treści. Podstawę serii Traveler stanowi statyw mikrofonowy MS 5311 B o lekkiej konstrukcji z komfortowym wysięgnikiem jednopunktowym. Wszystkie pozostałe produkty Traveler można mocować do statywu za pomocą zintegrowanego zacisku.

Oferta obejmuje pulpit na nuty NS MS 02 z płynnie regulowaną stalową tacką (w tym składaną wersję NS MS 03), niezwykle wszechstronną półkę MA TRAY 3, na której można umieścić praktycznie wszystko, od kluczy perkusyjnych i kapodasterów gitarowych, poprzez smartfony i tunery do kompaktowych pedałów. Natomiast uchwyt na pałki MA DSB 01 zapewni szybki i łatwy dostęp do pałek, w dowolnym momencie występu na żywo.

 

[img:2]

 

Serię Traveler uzupełnia ramię MA 3D A 3D, które można wykorzystać do mocowania mikrofonów, kamer i uchwytów na telefony komórkowe do statywu mikrofonowego oraz do tworzenia elastycznych konfiguracji. Dzięki dużemu zakresowi mocowania od 15 do 35 mm i możliwości obrotu trzech przegubów o 360°, MA 3D A można stosować nie tylko jako wyspecjalizowanego pomocnika podczas występów na żywo, ale także w studiach fotograficznych i nagrań wideo lub w kabinach do realizacji podcastów. Wystarczy poluzować śruby skrzydełkowe, wyregulować, dokręcić i gotowe!

Produkty Traveler marki Gravity są już dostępne w sprzedaży a w przyszłości seria ta będzie regularnie poszerzana o nowe rozwiązania.

 

[img:1]

 
Statywy Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości