BeatStep Black Edition - nowy kontroler dla twojego DAWa

BeatStep Black Edition - nowy kontroler dla twojego DAWa

9 lipca 2021, 10:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Arturia BeatStep Black Edition to zajmujący mało miejsca, elastyczny kontroler, który zapewnia muzykom i producentom dostęp do swojego DAW za pomocą całkowicie przypisywalnych padów i pokręteł, stając się idealną precyzyjną bronią, jeśli chodzi o drum fingering i wyzwalanie sampli. BeatStep pozwala połączyć instrumenty sprzętowe i programowe z wbudowanym sekwencerem krokowym.

Dodatkowo, ta limitowana edycja kontrolera zawiera 2 kable CV i niesamowity zestaw oprogramowania! Pobierz pełną wersję wirtualnego instrumentu Analog Lab V i Ableton Live Lite i rozpocznij produkcję muzyki!

 

[img:1]

 

Wystarczająco mały, aby zabrać go wszędzie, i zasilany z magistrali USB. Gdziekolwiek zabierze Cię Twoja muzyka, BeatStep może być tuż obok Ciebie. Oprócz ogromnej gamy kontrolerów, zawiera także prosty 16-krokowy sekwencer, który pozwala tworzyć improwizowane sekwencje melodyczne i perkusyjne. Może nawet sterować odtwarzaniem w Twojego DAW.

Łączenie światów komputerowego audio, zewnętrznego sprzętu MIDI i sterowania sprzętowego CV/Gate - BeatStep synchronizuje wszystko razem, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój setup. Kontroluj parametry swoich efektów lub instrumentów wirtualnych, improwizuj za pomocą syntezatorów modularnych poprzez CV lub steruj vintage'owym syntezatorem przez MIDI. BeatStep to umożliwia!

 

[img:3]

 

Żaden inny kontroler małoformatowy nie oferuje tak szerokiej gamy funkcji i możliwości jak Arturia BeatStep Black. Jego unikalna zdolność do przechowywania do 16 konfiguracji użytkownika pozwala naprawdę dostosować wrażenia muzyczne, dzięki czemu masz dedykowaną mapę sterowania dla swojego ulubionego efektu, modułu lub syntezatora.

 

[img:2]

 

Główne cechy

 
  • W zestawie niesamowite oprogramowanie: Arturia Analog Lab V, Ableton Live Lite
  • Zawiera również: 2 kable CV
  • Wbudowany 16-krokowy sekwencer: twórz własne patterny w locie
  • Kontroluj wszystko: sekwencjonuj instrumenty programowe przez USB lub sprzętowe syntezatory i sprzęt przez MIDI lub CV
  • Podświetlane, responsywne pady czułe zarówno na dynamikę, jak i nacisk pozwalają na prawdziwą ekspresję
  • 16 programowalnych enkoderów pozwala dostosować parametry wirtualnego instrumentu lub efektu w czasie rzeczywistym
  • Przechowuj i przywołuj do 16 niestandardowych układów bezpośrednio w kontrolerze
  • Opanuj swoje środowisko: BeatStep zawiera również przyciski transportu, których możesz użyć do sterowania odtwarzaniem w DAW
  • Zabierzesz go wszędzie: wystarczająco mały, aby zmieścić się praktycznie w każdej torbie lub etui

 

Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Ara - dwutrybowy mikrofon pojemnościowy od AKG
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz