Arturia KeyStep Pro Black Edition - Moc i wydajność teraz w czarnej obudowie

Arturia KeyStep Pro Black Edition - Moc i wydajność teraz w czarnej obudowie

20 lipca 2021, 10:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Arturia KeyStep Pro Black Edition zapewnia muzykom niesamowitą moc sekwencjonowania i wydajności w kompaktowym, wszechstronnym kontrolerze z 37 smukłymi klawiszami.

Pozwalając w pełni wyrazić swoje muzyczne pomysły, ten ekspresyjny kompaktowy sekwencer naprawdę daje moc na wyciągnięcie ręki. Kontroluj i animuj swoje instrumenty tak, jak naprawdę chcesz, usuwaj bariery między tobą a muzyką, którą chcesz stworzyć. Dodatkowo wersja Black Edition zawiera 14 kabli CV, wirtualny instrument Arturia Analog Lab Intro i oprogramowanie Ableton Live Lite, aby od razu rozpocząć przygodę z muzyką!

 

[img:1]

 

Przejmij pełną kontrolę nad swoimi modularnymi sprzętami, zewnętrznymi syntezatorami i oprogramowaniem studyjnym w tym samym czasie. 4 niezależne polifoniczne ścieżki sekwencera, 16-częściowy zintegrowany sekwencer perkusyjny, intuicyjne elementy sterujące, które sprawiają, że nawet złożone występy są proste, i niezrównana łączność. Jeśli wolisz klawisze od podów, czeka Cię nie lada gratka. KeyStep Pro Black Edition zawiera znakomitą 3-oktawową klawiaturę z czułością na dynamikę i aftertouch: 37 smukłych klawiszy z ekspresyjnym odczuciem.

Arturia KeyStep Pro Black Edition sprawia, że koncertowanie jest łatwe i przyjemne, z natychmiastowym i intuicyjnym dostępem do inspirujących funkcji. Arpeggiator pracujący w wielu trybach, randomizacja, łatwy tryb akordowy, globalna transpozycja i nagrywanie w czasie rzeczywistym do tworzenia w locie. Wyraźne wyświetlacze OLED i elementy sterujące z podświetleniem LED pomogą Ci zobaczyć wszystko również w ciemności!

 

[img:2]

 

Twoja stale rosnąca kolekcja butikowego sprzętu modularnego, vintage'owych syntezatorów i instrumentów programowych może wreszcie działać wspólnie, dzięki oszałamiającej łączności, jaką ma do zaoferowania Arturia KeyStep Pro Black Edition. 4 wyjścia CV, Gate i Mod, 8 dedykowanych wyjść gate na perkusjonalia, clock, wejście MIDI, 2 wyjścia MIDI, wyjście solo metronomu, wejście sustain, które pozwala uzyskać ekspresję podczas występu, oraz USB do łatwego zasilania i sterowania DAW/syntezatorami wirtualnymi.

Jeśli wolisz tworzyć muzykę na komputerze, KeyStep Pro może również pomóc ożywić Twoją kreatywność. Łatwe sekwencjonowanie i arpeggiowanie wirtualnych instrumentów, synchronizowanie ich z oprogramowaniem studyjnym i przełączanie w dedykowany tryb sterowania, aby kontrolować parametry w ulubionych syntezatorach i efektach. Możliwości są nieograniczone!

 

Trochę danych:

 
 • Limitowana czarna edycja KeyStep Pro
 • Zawiera 14 kabli CV
 • W zestawie Analog Lab Intro i Ableton Live Lite
 • 37 smukłych klawiszy, czułych na dynamikę i dotyk, z diodą LED nad każdym klawiszem dla wydajnej wizualnej informacji zwrotnej
 • Czterościeżkowy sekwencer krokowy z 16 przyciskami kroków, do 64 kroków na sekwencję
 • Do 16 głosów polifonii na krok
 • Sekwencer melodyczny z nagrywaniem w czasie rzeczywistym, nagrywaniem krokowym, edycją krokową
 • Wysokość dźwięku, velocity, długość bramki, przesunięcie w czasie i prawdopodobieństwo dla każdej nuty
 • Kwantyzacja skali ze skalami użytkownika
 • Globalna transpozycja i przesunięcie wartości do jednoczesnego podkręcania wielu ścieżek
 • Polifoniczne wyjścia CV
 • 24-częściowy sekwencer perkusyjny z polirytmią
 • Sekwencer zorientowany na wydajność z trybami Forward i dwoma losowymi trybami odtwarzania, randomizacją wzorców, nagrywaniem skwantyzowanym lub nieskwantyzowanym i zapętlaniem
 • Arpeggiator: 7 trybów arpeggiatora, zakres 5 oktaw, możliwość nagrywania w sekwencjach, podgląd nut podczas zatrzymania
 • Tryb akordowy
 • Tryb kontrolera: użyj 5 enkoderów, aby wysłać komunikaty CC i zautomatyzować CC
 • Wyraźny wyświetlacz OLED
 • 4x (CV, Gate, Mod) wyjścia + 8 wyjść bramek perkusyjnych
 • 1 wejście MIDI, 2 wyjścia MIDI, MIDI Thru (przez MIDI Out 2), USB, synchronizacja zegara
 • Metronom z dołączonym głośnikiem i wyjściem liniowym

 

Klawiatury sterujące Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Gdyby ktoś zapytał: jak było na Soundedit? [Relacja]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz