Fischer Amps i Sennheiser wprowadzają pierwsze niestandardowe słuchawki douszne z technologią TrueResponse

Fischer Amps i Sennheiser wprowadzają pierwsze niestandardowe słuchawki douszne z technologią TrueResponse

13 lipca 2021, 11:00
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Fischer Amps, uznany niemiecki producent rozwiązań służących do monitorowania dźwięku dla realizatorów i artystów, połączył siły ze specjalistą od dźwięku, firmą Sennheiser, aby stworzyć naprawdę wyjątkowe słuchawki douszne FA 500 Custom.

Te monitory douszne łączą skrupulatnie ręcznie wykonane, niestandardowe wkładki douszne Fischer Amps z przetwornikiem najwyższej klasy IE 500 PRO firmy Sennheiser. Wyposażone w technologię Sennheiser TrueResponse, słuchawki douszne otwierają całkowicie naturalny, czysty i przestronny obraz dźwiękowy, umożliwiając muzykom i realizatorom pełne skupienie i precyzyjne monitorowanie dźwięku. 

Monitory FA 500 Custom charakteryzują się pasmem przenoszenia od 6 do 20.000 Hz; mogą przyjąć poziom ciśnienia akustycznego do 126 dB. THD jest bardzo niski, poniżej 0.08% (1 kHz, 94 dB). Tłumienie hałasu wynosi około 26 dB. Inne parametry to: impedancja 16 omów, natężenie pola magnetycznego 2 mT i zakres temperatur pracy od -5°C do +50°C.

Jochen Fischer, założyciel i właściciel Fischer Amps, mówi, co sprawia, że FA 500 Custom są tak wyjątkowe:

 

W sercu każdej precyzyjnie wykonanej wkładki usznej znajduje się naprawdę niesamowity, dynamiczny przetwornik szerokopasmowy, który umożliwia precyzyjne monitorowanie całego zakresu częstotliwości dźwięku przy THD nawet poniżej 0,08%. Posiadanie tylko jednego przetwornika eliminuje różnice fazowe znane z wkładek, które działają z wieloma przetwornikami.

 

Niestandardowe wkładki uszne są prawdopodobnie najlepszą inwestycją, jaką możesz zrobić, aby poprawić swoją wydajność. Jeśli jesteś w stanie dokładnie słyszeć, wiesz dokładnie, gdzie poprawić dźwięk.

Jochen Fischer - założyciel i właściciel Fischer Amps

 

[img:2]

 

Przestronny obraz dźwiękowy i solidna mechanika

FA 500 Custom zapewnia szczególnie szeroki i głęboki obraz dźwiękowy, który pozwala muzykom na łatwą lokalizację źródeł dźwięku w miksie. słuchawka wyposażona jest w odłączany kabel, a wytrzymała, zapobiegająca załamaniu osłona kabla jest umieszczona bezpośrednio na wkładce, zapewniając długotrwałe użytkowania w warunkach scenicznych.

 

[img:3]

 

Technologia TrueResponse

TrueResponse opiera się na pojedynczym, wysokowydajnym przetworniku. Kolejna zaleta TrueResponse: dźwięk jest tak precyzyjny i szczegółowy, że użytkownicy mogą ustawić swój odsłuch na niższym poziomie niż zwykle, przyczyniając się tym samym do ochrony słuchu. Mimo to dźwięk wciąż jest mocny – nawet w najgłośniejszym otoczeniu.

 

[img:1]

 

 

Słuchawki monitorowe Słuchawki profesjonalne Słuchawki
Rok wyjątkowych innowacji według Sennheiser - Zapowiedź ISE'23
Więcej wiadomości