Bo liczą się detale - ciekawe nowości w katalogu Ernie Ball

Bo liczą się detale - ciekawe nowości w katalogu Ernie Ball

14 lipca 2021, 10:00
Producent: Ernie Ball
Dystrybucja: Music Info

Czasami nie trzeba wiele by dać swojemu sprzętowi grającemu nowe życie. Nowy pasek, kostka czy kapodaster może dać nam dużo radości i zainspirować do tworzenia. Sporo takich akcesoriów znajdziemy w katalogu firmy Ernie Ball, który doczekał się sporego odświeżenia. 

 

 

[img:2]

 

Na prawdę bogato prezentuje się seria pasków gitarowych, oferujących zarówno intrygujące wzory, prosty design czy też totalnie neonowe klimaty. Modele te wykonane zostały z polipropylenowej plecionki (lub miękkiego poliestru) i charakteryzują się sporą trwałością i wygodą użytkowania. 

 

[img:1]

 

[img:3]

 

Okazale przedstawia się również zestaw kabli instrumentalnych. Odnajdziemy tam produkty różnej długości oraz zastosować (instrumentalne, mikrofonowe czy króciutkie kable do pedalboardów). Warto również zwrócić uwagę na kapodastry Axis Capo. Te wszechstronne maleństwa umożliwiają szybką i dokładną zmianę tonacji. Dzięki funkcji dual-radius idealnie dopasowuje się do każdej podstrunnicy. 

 

[img:4]

 

 
Kapodastry Paski Pozostałe akcesoria

Gdzie kupić?

Ernie Ball Ernie Ball www.ernieball.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ernie Ball rozwiń listę sklepów

Gitara

Po co komu lutnik we współczesnym świecie ?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz