Nowości od Alvarez w segmencie gitar Artist i ukulele

Nowości od Alvarez w segmencie gitar Artist i ukulele

13 lipca 2021, 10:00
Producent: Alvarez
Dystrybucja: Music Info

Coraz szersze grono gitarzystów docenia instrumenty Alvarez co bezpośrednio przekłada się na konsekwentnie rozrastający się katalog firmy. Szczególnie imponująca wygląda seria Artist, złożona z gitar o litej płycie wierzchniej oraz bogato wyposażony segment ukulele. 

 

 

[img:1]

 

Gitary Alvarez od ponad pięćdziesięciu lat goszczą w rękach jednych z najbardziej znanych muzyków świata. Dbałość o detale, dopracowane brzmienie oraz ciągłe wdrażanie nowych technologii powoduje, że marka ta z roku na rok staje się coraz bardziej popularna również w naszym kraju. Istotnym atutem instrumentów tej marki jest doskonały stosunek cena jakość. 

 

[img:2]

 

Jedną z bardziej popularnych serii gitar Alvarez jest seria Artist. Instrumenty te charakteryzują się lita płytą wierzchnią. W ramach aktualnego katalogu Artist znajdziemy gitary akustyczne oraz klasyczne o szerokim wyborze kształtów korpusu oraz rzecz jasna różnych rodzajach użytego drewna. 

 

[img:3]

 

Równie efektownie prezentuje się wybór ukulele. Te kompaktowe instrumenty są coraz częstszym wyborem wśród młodych ludzi, zaczynających swoją przygodę z graniem ale również doświadczeni gitarzyści raz za razem starają się poszerzać swoje horyzonty muzyczne. Alvarez oferuje ukulele w wersji sopran, conert, tenor czy baryton zarówno w wersji z elektroniką jak i bez.

 

 

Ukulele Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alvarez rozwiń listę sklepów

Gitara

Walrus Slötvå to wyjątkowo funkcjonalne maleństwo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz