Arturia KeyStep Black Edition - Niezbędnik muzyka w nowej obudowie

Arturia KeyStep Black Edition - Niezbędnik muzyka w nowej obudowie

22 lipca 2021, 11:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Arturia KeyStep Black Edition jest niezbędnym narzędziem dla współczesnego muzyka, idealnym zarówno do występów, jak i eksperymentów studyjnych. Twórz sekwencje polifoniczne na wirtualnym instrumencie w DAW, synchronizuj z modułową maszyną perkusyjną za pomocą połączenia CV i odtwarzaj melodię w tym samym czasie za pomocą zewnętrznego syntezatora analogowego. Dodatkowo, ta limitowana wersja zawiera 3 kable CV, oprogramowanie Analog Lab Intro i Ableton Live Lite.

 

[img:1]

 

Wyposażone w świetnie działającą 32-klawiszową klawiaturę Slim Keys zapewniają większy zakres niż zwykłe małe kontrolery MIDI i oddają przyjemne, profesjonalne wrażenia, których często brakuje w budżetowych klawiaturach MIDI. KeyStep ma dwa przełączane tryby: arpeggiator i sekwencer. Jako arpeggiator KeyStep pozwala grać arpeggio w wielu trybach i podziałach czasowych oraz w doskonałej synchronizacji z DAW lub innym sprzętem. Jako sekwencer całkowicie redefiniuje to, co jest możliwe dzięki małoformatowemu kontrolerowi MIDI. Twórz i dostosowuj ogromne patterny składające się z maksymalnie 64 kroków i do 8 dźwięków głębokiej polifonii, a wszystko to za pomocą tych samych elementów sterujących, co arpeggiator.

 

[img:3]

 

KeyStep oferuje wiele wyjść, w tym 3 wyjścia CV, wejście i wyjście synchronizacji, wejście i wyjście MIDI, a także MIDI przez USB, co pozwala zsynchronizować praktycznie każdy sprzęt muzyczny, czy to vintage, czy nowoczesny, i wszystko to działa w harmonii!

Niezależnie od tego, czy jest to elegancki, nowoczesny wygląd, ogromna funkcjonalność, czy nawet fakt, że można go używać z iPadem za pomocą zestawu do podłączenia aparatu, Arturia KeyStep jest widoczny w studiach na całym świecie. Niezwykle przystępny cenowo, a jednocześnie niezwykle wszechstronny. To nie jest zwykła klawiatura MIDI, KeyStep to kontroler, który naprawdę daje Ci kontrolę!

 

[img:2]

 

Główne cechy

 
  • Świetne oprogramowanie: Analog Lab Intro i Ableton Live Lite umożliwiają natychmiastowe tworzenie muzyki
  • 32-klawiszowa klawiatura Slim-Key: rozszerz swój zasięg dzięki czułym na velocity, świetnym klawiszom, wykraczaj poza to, co oferują inne małe kontrolery
  • Potężny sekwencer: KeyStep wyposażony jest w niesamowity 64-krokowy sekwencer melodyczny z 8-głosową polifonią, niespotykaną w tym przedziale cenowym
  • Kontroluj wiele syntezatorów i modułów: dzięki 3 wyjściom CV, a także wejściu i wyjściu synchronizacji, KeyStep może stać się centrum Twojej kreatywnej konfiguracji
  • Proste podłączenie i zasilanie: złącze Micro-B USB zapewnia zasilanie, a także wysyłanie i odbieranie danych MIDI.
  • Dotykowe paski pitch i koła modulacji: szybki i łatwy dostęp do kontroli wydajności
  • Tryb Arpeggiator: eksperymentuj z sekwencjami akordów lub dostosuj dźwięk do perfekcji, gdy arpeggio gra w trybie „hold”
  • Tryb akordowy: graj w wybranym akordzie po jednej nucie na raz i odtwarzaj w dowolnym miejscu na klawiaturze, korzystając z wbudowanego trybu akordowego
  • W zestawie: w zestawie 3 kable CV

 

Klawiatury sterujące Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Fusion Vintage Drive & Fusion Stereo Image - Dwie nowości od SSL
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz